Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • libjenka27

    David

    Pravidla lži, byly úplně vynikající a David je úplně úžasnej, nejen jako chlap,ale i jako herec *14*
  • trencc

    Zdravím všechny fandy

    Abych se přiznala tak od filmu Román pro ženy jsem musela zkouknout všechny filmy, které byly k dispozici s Davidem a musím říct, že je fakt výborný.A pravdivé lži nemají chybu *3*
  • andrii

    Výborný herec

    David je vynikající herec. Film Pravidla lži jsem sice neviděla celý, ale David byl vynikající, totéž v Kriminálce Anděl. Skvělý herec bez jediné chybičky. *3*
  • muck

    je fakt uzasnej, strasne nadhernej, naposledy sem takhle snila o hercich kdyz sem byla mala, ale ted se mi to vratilo... *14* fanynky, jestli o nem vite neco vic nebo ho i znate, pisnete mi 246916407 na icq... packo a mej te se *14*
    • trencc

      Re: muck

      Ahojky tak s tím sněním jsem na tom úplně stejně *14*
      • Re: Re: muck

        I JÁ SE PŘIDÁVÁM DO KLUBU :-) VE 30 JSEM SE VRÁTILA DO SVÝCH PUBERTÁLNÍCH LET *4*
  • drsnak

    vcera jsem videla pravidla lzi, david svehlik se mi tam moc libil. zda se mi, ze s langmajerem doopravdy dokazali zahrat "drsnaky"... jinak se to ceskym hercum moc nedari, ale tihle byli fakt ... jako zivi hehe :))
    mimoto vam musim dat za pravdu - je vazne sexy. taky uz mi tricitka odzvonila a zrovna nedavno jsem si stezovala, ze co jsem vdana a mam deti, uz se mi ani chlapi nelibeji.. ale tenhle teda jo! *3*
    • Re: drsnak

      přesně tak :-) třicítka mi klepe na dveře a doba idolů už je dávno za mnou, ale na Pravidla lži jsem kvůli Davidovi koukala dvakrát za sebou a připadala jsem si jak čtrnáctiletá poblázněná fanynka. To snad ani není správné, aby někdo byl až TAKHLE úchvatný.. když jsem si pak na netu přečetla, že je šťastně ženat, tak jsem si musela dát pro uklidnění skleničku vína :-)
      • andrii

        Re: Re: drsnak

        Souhlasím s vámi, děvčata. *3* Já poprvé zaregistrovala Davida v pohádce Anděl Páně, ale to jsem nevěděla, o koho se jedná a teď by se dalo říct, že seriál Kriminálka Anděl sleduji jen kvůli němu. Včera jsem údivem k němu skoro přestala vnímat děj. *1* Ano, ano, je ženatý a má dvouapůlletou dceru.
  • cinkalucinka

    Davídek Švehlíík

    Davídek , moc pěknej kluk a hezky z¨tvárnil krmiminalistu v Kriminálce Anděl =) *14*
  • andrii

    David Švehlík

    David je velmi zajímavý herec s příjemnou barvou hlasu a určitě se mnou budete souhlasit, že má i úžasné charisma. Ráda bych zašla na nějakou divadelní hru, ve které David hraje. *3*
  • David

    david KRIMINÁLKA ANDĚL *15* *14*
  • krasavec

    svehlik je fakt fesak a sympatak, skoda ze uz je zadanej....
  • Anděl páně

    Dneska jsem se svou malou neteří shlédla pohádku Anděl páně a moc se mi líbil David Švehlík i jako žebrák i jako hrabě byl tak *4* a zároveň *5* .Jen tak dál Davide.Jste jednička *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit