Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kataabara

    Davídek

    Tak s tím 100% souhlasím *14* *14*
  • kataabara

    Davídek

    Já ten film Pravidla lži nemohu nikde sehnat, ve videopůjčovně ho nemají *9*
    Ráda bych ho skoukla, dřív než si koupím dývko.
    • andrii

      Re: Davídek

      Kup si DVD, máš tam i bonusy jako trailery, ocenění, film o filmu, fotogalerii atd. *3*
  • andrii

    Tapeta

    Díky moooc za tapetu. *3* *3* *3*
    • jarcasekac

      Re: Tapeta

      Není zač. Snažila jsem se, protože takovej člověk jako je David Švehlík si zaslouží tapetu. *3*
      • kataabara

        Re: Re: Tapeta

        Prosím, prosím nevíš jak mám udělat také tapetu? také bych nějakou ráda vytvořila, ale nevím jak. Budu vděčná, když mi někdo poradíte. *3* *4*
        • jarcasekac

          Re: Re: Re: Tapeta

          Ahoj já jsem tu tapetu dělala v grafickym programu Photoshop, ale dá se udělat pěkná tapeta i v malování.
      • andrii

        Re: Re: Tapeta

        Přesně tak. David Švehlík je nejlepší český herec. Velmi ho obdivuju a mám ho ráda. *3*
  • sunnny

    Ahoj!

    Ještě já se představím. Přišla jsem taky z Novy *4* ...
    Mám přezdívku Sunny, ale říkejte mi Kačka *3*
    A doufám, že se náš fanklub ještě hodně rozroste, protože takový skvělý člověk jako David si to určitě zaslouží!!! *14*
    • andrii

      Re: Ahoj!

      Kačko, taky vítej v klubu. Naprosto s tebou souhlasím. David je charismatický herec a jeho kouzlu se zkrátka nedá odolat. *3*
  • DAVID

    26.11. v MF Dnes vyjde DVD Pravidla lži.
  • klip

    http://www.youtube.com/watch?v=6ELw Do2ybBw
  • Pomoc !

    Nahrával jste si někdo pondělní díl Kriminálky "Loupež" ?? *7*
    • andrii

      Re: Pomoc !

      Ne, ale na stránkách Novy je možnost přehrát si všechny odvysílané díly. *3*
      • Re: Re: Pomoc !

        Jo, to vím, ale nejde mi to tam přehrát *10* Hraje to,asi 10min,pak se to sekne a vrátí na začátek a už se to znovu nespustí. Myslela jsem, jestli to někdo nemá přímo nahrané, kvůli přehrání.
        • andrii

          Re: Re: Re: Pomoc !

          To je pravda, dost často jim to blbne, taky se mi to stává.:-(
  • rozhovor

    http://kultura.idnes.cz/david-svehl ik-hvezda-serialu-kriminalka-andel- odpovi-on-line-prq-/serialy.asp?c=A 081105_152738_serialy_efl
  • nejde mi to:)

    nejde mi to:)
  • co si muži myslí

    http://mladazena.cz/scripts/detail. php?id=378271
    • Re: co si muži myslí

      Chat s davidem na Kultuře.idnes.cz je úplně skvělej.David reagoval s grácií a to se mi moc líbí. *14* Jinak jsem dám úryvek rozhovoru s režisérem trachem, který točil mou nejoblíbenější pohádku *14* :

      "Bude to asi jediná pohádka na světě, která začíná opileckou scénou. Jiří Strach (1973), kterého pamatujeme jako zmateného intelektuálského synka loupežníka ze Svěrákova Lotranda a Zubejdy, právě dokončuje svůj první celovečerní film. Pohádku Anděl Páně. Když se hrabě v podání Davida Švehlíka vpotácí do své tvrze, říkáte si, že to Jirka trochu přehnal, vyrazit na děti s alkoholikem. Po několika dalších scénách ale uvidíte, jak se dá natočit „hodná“ pohádka plná vtipů. *1* "

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit