Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přáníčko

    David je moc fajn herec a sympaťák, s Jitulou se k sobě moc hodí. Můžu jim jenom popřát hodně super rolí a kupu společného štěstí s malinkou princeznou. *4*
  • David je jednička

    Ahojky tak tenhle herec to je fakt kusanec ze všech...a nej sexy je ve filmu Hypermárket škoda že jsem si ho nestačila nahrát *9* nemá ho někdo?
  • krasavec

    svehlik je fakt fesak a sympatak, skoda ze uz je zadanej....
  • David

    david KRIMINÁLKA ANDĚL *15* *14*
  • cinkalucinka

    Davídek Švehlíík

    Davídek , moc pěknej kluk a hezky z¨tvárnil krmiminalistu v Kriminálce Anděl =) *14*
  • andrii

    Výborný herec

    David je vynikající herec. Film Pravidla lži jsem sice neviděla celý, ale David byl vynikající, totéž v Kriminálce Anděl. Skvělý herec bez jediné chybičky. *3*
  • libjenka27

    David

    Pravidla lži, byly úplně vynikající a David je úplně úžasnej, nejen jako chlap,ale i jako herec *14*
  • David hrál moc mocky hezky v anděl páně (pan hrabě) já ho miluju mocky já bych byla schopna se i kvůli němu zabít. Ditulka 55 let
  • kataabara

    Davídek

    Nevíte někdo o Davidovi více než je na těchto stránkách? Nebo, kdyby někdo zjistil, nebo věděl o jeho stránkách. Díky.
    Je tu toho o něm málo.*5* *16* *9*
    Je prostě boží *3* *14*
  • trencc

    nazdárek

    no já projížděla hromadu stránek a moc jsem toho nenašla, ne více než je toho tady :o( záhadné *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit