Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ***

    Cia Davide, chtěla bych se zeptat od kolika je tvoje vystoupení 2.. v Liberci na Mistrovství svět? Nemůžu nikde najít přesnej čas. Ahoj a moc dík za odpoveď
  • Davide

    Ahoj lidi,o čem se to tady bavíte??Já to vůbec nechápu!!!
  • lori

    srázek

    A Odkud jste holky?? jak je pro vás Praha daleko??? Já jen že já to mám přes pulku republiky, tak aby sme tam nekonec nebyli s Davidem sami *13* prosím ozvěte se - kdyžtak moje icq je 385 467 662 tak s eklidně ozvite *3* tak čau čau
  • lori

    :-(

    Tak asi nic no...já myslela že ste to chtěli...tak nic-snaha byla...to zruším... *9*
    • Re: :-(

      Čaaau holky.No já bych ho zase ráda viděla, by bylo fajn kdybys to Lori domluvila, fakt moc fajn:-)
    • Re: :-(

      Bych spíš řekla, že to nikdo nečetl...po těch dementních názorech některých našich méně inteligentních spoluobčanů bych se vůbec nedivila, kdyby sem ti normální přestali chodit...koho by taky bavilo číst nějákou špínu... *9*
  • lori

    sraz

    Čau lidi, ste tu někdo?? Jen sechci zeptat cobyste teda řekli na to, udělat nějaký ten srázek s Davidem?? Třeba v Praze?? Pokusila bych to s ním domluvit a podle mě by nebyl proti...jen to chce zjistit jestli byste do toho šli...pište sem prosím názory....děkuji *3*
    • Re: sraz

      a bude mit ted nekdy koncert v duchcove treba v lednu nekdy.odepi na toto cekam. *8*
  • rimbambit

    alora nichts arbeiten *3*
  • rimbambit

    me puoi dire dove si vedono tue concerti??A guesta pagina no le vedo.Nazdaaar Gulio.OHOHOHOH *5*
  • NALÉHAVÉ

    Ciao Davide.Chtěla bych se zeptat, kde přesně a od kolika máš 14.9 vystoupení.Vím, že v Liberci,ale nevím kde přesně.Dej mi prosím co nejdřív vědět.Děkuji
  • ***

    ciao davide.prosim naved me nejak at si s tebou uz muzu psat na tve strance.mej se hezky ahoj *14*
  • lori

    skoro to je ;-)

    Tak Davide...už sem si tam taky zřídila novou stránku - je to http://www.myspace.com/lorinkapusin ka .....tak se tam skus podívat a nějak mi napsat. jen prostě nechápu jak sem to udělala *1* čauky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit