Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lori

    KONEC

    HOTOVO KONČÍM....už jsem zralá na ten blázinec'' takou dobu sem u PC už dlouho neseděla!!už mě z toho hrabe-ráno vstávám do práce a já nebyla ještě ani ve vaně! Takže du do sprchy a pak s etu možná ukážu, ale už na to asi nemám... *7*
  • lori

    Send priends

    Davídku prosím, ve kterých místech ten nápis zhruba je *1* *1* *1* já se z toho zblázním-dojedeš mě navštívit do blázince?? *1* *1*
  • lori

    už to bude

    Už sem se dostala až k psaní s přáteli!! Ale já prostě nevím JAK si tam mám dat Davideho!!! *9* Já už se zblááznííím....Davide, přihlas se jako normální člověk a napiš jak postupuješ *3*
    • davide

      ciao.takze uvidite tam napsano SEND FRIENDS a musite kliknout.a znamena ze chcete bit mezi kamaradi ale pred musite tam se registrovat na my space ale to je neumim prelozit..tesim se
      • Re: davide

        tak jsem se zaregistrovala,ale jak mam dal pokracovat?ciao Davide *14*
      • Re: davide

        ciao Davidku.mohl nys mi prosim popsat kde jsou ty napisy a jak mam postupovat?ta cestina by tam nekde nebyla?zatim pa
      • Re: davide

        kdyztak to tady napis ja se kouknu zitra dobrou noc
      • Re: davide

        Tak ja jdu už druhy den smutná spát,snad to v příštích dnech zmáknem, Davide je tam nekde ta cestina?mela bych otazku,jake jsi znameni?dobrou noc a snad si brzo pokecame v fan klubu uz ted se tesim
      • Re: davide

        Tak ja jdu už druhy den smutná spát,snad to v příštích dnech zmáknem, Davide je tam nekde ta cestina?mela bych otazku,jake jsi znameni?dobrou noc a snad si brzo pokecame v fan klubu uz ted se tesim
      • Re: davide

        Nemuzu najit my space jen my spaceTV kdyz dam sing up tak tam je ta tabulka ale kdyz tam chci napsat svuj mail po druhe a jak mile napisu zavinac tak mi to zmzi a nemuzu pokracovat.nevim si rady.
        • lori

          Re: Re: davide

          Jani moc moc se omlouvám, ale musíš to zkoušet různýma fintama....nějak s etma dostaneš...věřím ti...pak taky zbombardujem Davču *1*
      • lori

        Re: davide

        Hel Davide, my už sme z toho aj s bellu na nervy!! *1* Já tam nevidím ani Send friends! hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • ***

    Ahoj Davide.rekni jak se tam máme dostat s Lori,ja nejsem ještě ani zaregistrovaná.Děkuji ciao
    • lori

      Re: ***

      Jani, když si zapneš ten odkaz, tak napravo skoro vrohu je někde nápis Sign Out....na to klikni a už se prostě registruješ....skus to a pokračujem *1* *1*
  • lori

    no toto

    teda davide čteš to??? Ty rád trápíš holky co?? *15* Jsem z toho špatné že se k tobě nemůžem dostat *1* *1* Ale já to pro dnešek vzdávám - musím si jít vyzvednout auto.... *9* V pokoji mám bordel, s Davidem nepíšu, ale jinak žiju *1* *1*
  • lori

    Pomooooc

    Davide pomooooc....já asi nepatřík k tvým oblíbeným když se tam nijak nemůžu dostat?? *9* *9* asi jsem debil, ale prostě ano nevím kam ti tam napsat... *9* Hele a co ty hody??? víš jak jsi mi vloni volal že přijedeš letos *1* zase nic co?? *15*
    • Re: Pomooooc

      LORI NENI PROBLEM.ZEPTEJ JANA ONA PSALA ZE UZ VY JAKO FUNGUJE ALESPON PAK MUZEME SE PSAT.MOC JE MI LITO ZE NE MHOL JSEM BIT U TEBE NA SLAVNOST ALE DOUFAM PRISTE MUZU.CIAO LORI UN BACIO
      • lori

        Re: Re: Pomooooc

        no, tak už sem s e tam zaregistrovala...máš tam nádherné fotečky! Ale furt nevím jak ti napsat *7* *9* *9* *9* Ale já jsem šikula dojdu na to *3* ale s janičků se poradím napřed *1*
        • Re: Re: Re: Pomooooc

          Lori jak se mám zaregistrovat?
          • lori

            Re: Re: Re: Re: Pomooooc

            nemáš ICq??? bych tě tam navedla.....
            • bellnina

              Re: Re: Re: Re: Re: Pomooooc

              poradis mi?jinac neusnu
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pomooooc

              jj mam 423545646 to bys byla hodna moc dik
    • Re: Pomooooc

      nic si z toho nedelej ja nad tim bloumala asi 2hodky a zatim taky nevim jak na to.paa
      • lori

        Re: Re: Pomooooc

        Jani už jsi na to prý došla píše Davide....???? Jáááááááák??????? Já mám rozuklízený celý pokoj a já sedím u PC-to je katastrofa....
        • nika1979

          Re: Re: Re: Pomooooc nika1979

          davide mattioli je supr sexy verunka *10* *7* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Pomooooc nika1979

            to teda jo je to kus a k tomu z nej jeste vyzaruje charisma
            • lori

              Re: Re: Re: Re: Re: Pomooooc nika1979

              Jani si tu??? Už jsi něco objevila???? já už to vzdávám.... *9*
        • Re: Re: Re: Pomooooc

          nene ja to taky nevim.jen sem byla na tech strankach a poslouchala pisnicky ale jak si s Davidem psat to nevim a jsem z toho spatna.
  • lori

    Ach jo

    Davi šla sem an tu stránku co jsi tu napsal, ale absolutně se na ní nevyznám!! Jen vidím že ty jsi online, ale nevím jak se k tobě dostat *9* *9* *9*
    • stranky

      www.myspace.com/davidemattioli pak je napsano vse tam acze a je napsano Imagini jestli kliknout tam jsou foto a muzete me psat taky a muzou tam jen lidi kteri mam rad a zadni bez mosek
      • bellnina

        Re: stranky

        Jsem bezradná Davide nemůžu to najít v češtině.ciao *7*
      • bellnina

        Re: stranky

        Já Jsem Jana z Hronova jak si mi mával když si odjížděl,pamatuješ?Jsem na tvé stránce je pěkná,ale taky se v tom moc nevyznám.ciao Davide Jana
        • Re: Re: stranky

          ciao Jana.Pamatuju moc dobrri.A dekuij jsi bila moc mila.Ciao a mej se super
          • Re: Re: Re: stranky

            moc omluvam pisu jako dite cesky.vim ze dobri ma jen jeden R.Ciao a tutti
            • bellnina

              Re: Re: Re: Re: stranky

              Davide jak to mám najít v češtině?děkuji za odpověď
        • Re: Re: stranky

          ciao Jana.Pamatuju moc dobrri.A dekuij jsi bila moc mila.Ciao a mej se super
  • mozek

    pardon mose je mozek jsem psal spatne.ciao a tutti..e grazie Lori
    • Re: mozek

      ahoj Davide ty máš nějaké stránky?Moc ráda bych je videla.Jsem Jana z Hronova jak si mi mával když si odjížděl,pamatuješ?pa
  • zadni trabant

    a jeste promin napisu a odpovidam pro hrebec a pavlina a pak urcite nebudu utratit dalsi moje cas pro odpovidat na vase mega cazzate da idioti.mam krasni vila kde mam 3 misto pro spracha a kazdi rano kazdi odpoledne po posilovna a vecer udelam sprcha...staci???jestli je pro vase radost muzu udelat jeste jeden....a pak odpovidam pro herbec..moje kamarad moje manzelka doma ma ferrari a nepotrebuje promin ale zadni trabant...se capisci.....ciao ciao
    • lori

      Re: zadni trabant

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* .....Davči ty si prostě borec *1* *1* měj se a pozdravuj doma holky...ciao ciao
  • lori

    Jéééé

    No konečně sem přišla nějaká hodná duše *3* *3* *3* *3* *3* a píše krásně čistou pravdu...Prostě kdo ho nemá rád ať ho neshazuje když ho neznají...Já když sem byla jedno léto v Itálii každý víkend, tak sem potkala jen ,,dotěrných" Italů co po mě pořád něco chtěli...ale Davide je prostě vyjímečný člověk *3* A to nepíšu jako zblázněná fanynka (to nejsu) píšu to jako holka co už pár chlapů poznala...pápá *4*
    • ciao

      Ciao Lori a ciao Janca a zdravim ostatni kamaradi.Popreve moc dekuij a dekuij s srdce protoze jsem videl ze odpovidate s par (lidi) ktery misto mose maj urcite perliva voda protoze mluvit bez znat je velmi pro idiota clovek ale nevadi vubec.Miluju bidlet ve Ceska Republika protoze jsou uzasni lidi a malo velmi malo jsou jako vidim tady bohuzel.Takze mila Lori a Mila Janca a kamardi ktery jsou na fan club moc dekuij opravdu Mam vas rad.jestli chcete dalsi info mam www.myspace.com/davidemattioli
      • Re: ciao

        Ahoj Davide jsem na té stránce strašně děkuji jsem unešená.paa Janča z Hronova *14*
    • Re: Jéééé

      Jj máš pravdu Davide je úplně jinej.Italové jsou převážně chlapy pro který ženská moc neznamená a ikdyz jsou hezsi,tak to jsou takový křupani nevychovaný.Davide je úplně jinej jak už jsem řikala je originál a už se nemůžu dočkat až ho zase uvidím,snad to bude brzy.Kdybys věděla kde má vystupovat dej prosím vědět.paa
      • lori

        Re: Re: Jéééé

        Jani odkud jsi???
        • Re: Re: Re: Jéééé

          Ahojky.Jsem z Rokytnice nad Jizerou.Ty znáš Davideho nějak hodně osobně?Jak si ho vlastně objevila?čauky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit