Přejít na výpis diskuzí

Debby Ryan

OSOBNOST 31.10.2008 
330 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to sexi herečka
  • Debby je super herecka mam ji moc rada jeji nejlepsi film je 16 prani
  • Asi před třemi roky jsem potkala Debby na benzínce, když jsme se vraceli se školou z Anglie.. :)*14*
    Mám ji ráda, je skvělá (Y) :)
    • Evčo ona je z USA - SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH,je z Ameriky jak jsi jí mohla potkat v Anglii?
  • Jseš moc hezká. S tima hnědýma vlasama si byla hodně roztomilá. *5*
  • Bylo lepší když měla vlasy hnnědý. teď už je má bohužel zrzavý. Ale jinak je super
  • je fakt skareda


    neviem jako sni mohly chodit ti kluti

    jako spencer boldman jako sni mohol chodit kdis on je 100 krat krajsi nes

    ona ma dobre filmy ale neni vobet krasna
  • hele nemyslíte, že to s těma klukama přehání? spočítala jsem si to a vyšlo mi, že začala randit kolem 14 let(asi to nebude přesně ale i tak to přehání).sorry, ale podle mě je to jenom normální americká kráva, která se rozejde s jednim klukem a za pár hodin už má dalšího
    • Ať už chodí s kýmkoli,ať už chodila s kýmkoli tobě je do toho putna. A pro po kolik hereček mělo 7 kluků a více ? hodně,jsou i herečky které měly 20-30 a ty řešíš 7 ? Vážně ? Je to její věc, bůh ví v kolika si začala randit ty. Tak tady ze sebe nic nedělej. Myslím si, že máš navíc, než tu psát trapný komentáře. *4*
    • ty nekam strc svuj praseci chcicht. Vubec nic si nedokazal/a tak jako ona nez ty se nekam dostanes zacnou kvest kamery *11* *11*
  • Je sexi žena
    • sexy, když už
  • Neviem čo na to povedať
  • happy birthday i love you so much debby *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit