Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
    hudy
  • staniczek120

    demi is great

    Hele jen se bawíte o tom jak se opičí nebo jak se směje ježíš není to jedno...je krásná bohatá má obrowskej talent nejen v hraní ale i skwěle zpíwá prostě užásná týpka ..disney girl jak se patří.....prostě upe šílená jak Miley tak Sel
    • Re: demi is great

      Demi Lovato není jako ty dvě...A vůbec ne jako Miley...Ta musí ještě hodně pilovat :)
      • demi.lovato55

        Re: Re: demi is great

        Ty si piluj ty píčo.Ona nemá co pilovat co když nechce být jako Miley a Blbá nafouklá Huba Selena!...Pořád tady mluvíte že selena a Miley jsou lepší než Demi...!!..Co vylezte si na poldium vy ..vy krávy a vyzkoušete být jako Kráva Selena a Miley !!...Selena má hnusnou nafoukou hubu,...A Miley je strašně namyšlená !..A Fanoušky ráda nemá..ale Demi Jo !....... *14* *14* Ona je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj *14* *14*
      • kikiss11

        Re: Re: demi is great

        Demi musí pilovat?? *7* Myslím že s jejím silným a úžasným hlasem to je super!!! A v hraní je taky super!!! *14*
  • Demi is queen *3* Je sama se sebou spokojená a nevystavuje se jako některé jiné zpěvačky *7*
  • terezab1

    demi je užasná

    demi je užasná
    spívá krásně a taky nádherně hraje
    jo a kdo řiká že demi neni herečka a že se hrozně směně tak je debil
    *14*
    • Re: demi je užasná

      přesně tak *3*
      • Re: Re: demi je užasná

        Souhlasím.. *4*
  • Je hezká *4*
  • Demi měla svoje problémy s váhou... bulimie ji dostala do léčebly a leckomu po jejím návatu připadalo, že je tlustá. Bez urážky, ale byla. Jenže stejně jako z bulimie i z tohohle se dostala. Nazpívala nové písničky, už nikdy nebude stejná... bude lepší... Ale vraťmě se k tomu co jsem chtěla říct na začátku. Když Demi ztoustla, moc se mi to nelíbilo. Ale pak se vrátila do formy a mě fackovala hanba. Protože jsem ani já nebyl nejak extra hubená(vůbec, na svou výšku jsem byla fakt tlustá), řekla jsem si, že když to dokázala ona zak i já. Začala jsem cvičit a už jsem shodila osm kilo! A za to můžu děkovat jen Demi... Říkejte si co chcele, ale já téhlé holce vdčím za hodně a jediné křivé slovo protí ní mě teď dokáže rozzuřit do nepříčetnosti... Jinak by si někteří měli uvědomit, že je to žena a ne dívka a stavbu těla má prostě jinou... takže závistivci zavřete huby...
  • Demi

    Demi is nice has strong and beautiful voice *14* *14* I love you.Do you have her like too?? *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: Demi

      yes,I love her too as you!!do you want beguile with me?i with you want because you like Demi as me!!! *14* *14*
  • Demi Lovato je pro mě ta nejlepší zpěvačka vůbec moc se mi líbí. Je skvělá a moc ráda bych jí viděla v nějákém filmu. *3* *3* *3* *1* *1* *14*
  • Nechápu vás!

    Ale víte co lidi já vás nechápu.Vy tady pomlouváte slávný lidi který ani pořádně neznáte jaký doopravdy jsou.Ve skutečnosti jsou demi,selena i miley strašně fajn holky... Ale vím že mi věřit nebudete ale zkuzte se nad tím pořádně zamyslet. Představte si jaké by vám bylo kdyby o vás někdo takhle mluvil pronic zanic když ho ani neznáte.Víte jaké to je když jsdete po ulici a lidi si o vás šeptají jako by jste byly nějací vraci a přitom se do dočetly v nějakým blbým bulváru... Zkuste se na to podívat i jinou stránkou.... Vy vůbec nevýte jaký to je být slavný možná si to představujete že je to úžasný a každý vás miluje ale není to pravda to je jen iluze nikdo z vás nevíte jak to mají hvězdy těžký když se o nich píše furt něco hnusnýho co ani není pravda jenža takový lidi jako vy na to skočí a to je ten problém....A když potom taky je pomlouváte tak je z toho vidět jen jedno a to že jim závidíte....Ale ani si nedovedete představit jak by rády tyhle třiholky byli někdy prostě jen normálnímy...
    • Re: Nechápu vás!

      souhlasim s tebou :)))) *4*
    • sandy.velson

      Re: Nechápu vás!

      To je pravda ;) Naprosto s tebou souhlasím *1*
    • Re: Nechápu vás!

      Já s tebou souhlasím, ale řekni mi, jak víš jak se cítí? Ty jsi taky slavný/á nebo jak to můžeš tak dobře vědět? Já si myslím, že máš pravdu, ale nadruhou stranu jsou i hvězdy, kterým ta sláva děalá vyloženě dobře. Nad tím byste se měli taky zamyslet.
  • Demi nejlepší mam ji ráda takovou jáka je ;) *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit