Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST11.3.2008 18:00
1129 příspěvků

Demetria Devonne „Demi“ Lovato je americká zpěvačka a herečka. Je známá pro své role Mitchie Torres ve filmu z Disney Channel Camp Rock a Sonny Munroe v seriálu Disney Channel Sonny ve velkém světě. Kromě herectví se věnuje také zpěvu a dne 23. září 2008 vydala své debutové album Don't Forget. Album se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard 200 a v první týden prodeje bylo prodáno na 89 tisíc alb. Své druhé album, Here We Go Again, vydala dne 21. července 2009. Album debutovalo na místě číslo 1 na Billboard 200 a v prvním týdnu se ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demi lovato zpívá v písničce echame la culpa a mě se ta písnička líbí takže je dobrá
  • Vypadá staře a písničky jsou taky na nic. Selena se spíš uměla udržet oproti ní.
    • Souhlas
    • Jo!'krava! 'vypada jak debil!'ja o ni slysela tak honem na osobnosti rikam:ty tak bude tahnout na 36!!'a houby!'25!'strasny!!!jediny co bylo dobry bylo let it go!'jinak na nic!'vubec se mi ty pisne nelibi!!'selena teda neni nakej muj idol!'nevidim mezi nima rozdil!'selena s ksichtem jak na 60!'a ona tlusta vypadajici na 36!!
      • :D :D bože, kidi malí a budou něco psát, ani gramatiku to neumí :D směju se na vás ;)... Radši se běžte učit češtinu
        • Já ti dam kida ty deb***!'10 • jsem si to projela a ani jedna chyba kret*** jdi se smát někomu jinýmu blb** blb**!
  • Všechno nejlepší k narozeninám, Demi! *14*
  • Demi jsem začala poslouchat poměrně nedávno, dřív pro mě byla jen nezajímavou Disney hvězdičkou, o kterou jsem neměla zájem, špatně! Po tom, co jsem dokola poslouchala "Cool for the Summer" jsem si ji ale oblíbila. Mám všechna alba a můžu ji poslouchat dokola. Má krásné písničky, a když jsem o ní zjišťovala víc, byla jsem až šokovaná, čím vším prošla, proto můj obdiv k ní stále roste. Moc děkuji za úžasné písničky, Demi! :)
  • Happy Brithday
  • Všechno nejlepší Demi jsi nejlepší zpěvačka :) :) *3* *3* *3*
  • Vše nejlepší, hodně úspěchů a splněná přání a hodně úspěšných písní. A hlavně hodně pohody
  • Demi je naj naj naj lepšia spevácka na celom svete ona dokázala toľko veľa co vy si neviete ani prestaviť a píšete take somariny ze je hnusná a tak je krásna krásne spieva tak co má úžasne pesničky Demi si môj veľmi idol
  • Demi je fakt skvělá zpěvačka ale lepší je tini!!!!' *14* *14* *14*
  • Hello demi lovato

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit