Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klipem Cool for the Summer u mě teda dost klesla. I ona se začala oblíkat jak...
    • Konečně má postavu jakou si vždy přála a to, že se odvážně obléká je jen a jen její věc. Koncerty, videoklipy no a ?.. normálně na veřejnosti tak nechodí. To z ní hned nedělá Miley Cyrus 2. Nechápu tvojí retardovanou mysl
      • S první částí souhlasím a omlouvám se, pokud jsem tě naštvala. Na druhou stranu, jestli jsem retardovaná za svůj názor (a přiznávám urážku), tak ty taky. Nadáváš mi a vůbec mě neznáš. V čem je mezi námi rozdíl?
        • není to urážka, je to postřeh *3*
  • happy birsday
  • happy birthday Demi *13*
  • happy birthday demi *4* *14* *3*
  • vše nej
  • Přeji vše nejlepší, hodně štěstí a zdraví a ať se ti splní vše, co si přeješ ¡DEMI!
    Jsi moje oblíbená zpěvačka a mám tě moc rád
  • Všechno nejlepší...jsi moje nejoblíbenější zpěvačka, mám tě ráda *14*
  • všen nej demi tvojim 23let mam te rad
  • Nechápu proč si ostříhala vlasy a měla kohouta, ale snad už je normální *9* *8*
    • Demi vždycky byla normální! *16* a to že se ostříhala je její věc a moc jí to sluší
    • Demi byla vždy normální :*
      Jen ostatní lidé ji odsuzují podle toho jak vypadá a co má na hlavě ...
      Proto se nesmíte dívat na to jak vypadá, ale dívat se na to jaká je Demi uvnitř *14*
      Je to moje nejoblíbenější zpěvačka kytaristka textařka herečka atd.. :3
      Naše Dems je a na vždy bude nejlepší <3
      #LovaticForever
    • Hele, to že si ostříhá nebo vyholí vlasy znamená, že není normální? Jako fakt sorry, ale říkat o někom, že je nenormální když dělá co cítí za vhodné už mi přijde moc.
    • demi neměla kohouta
  • Demi je naprosto dokonalá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit