Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karinkas

    karinka S

    Zdravím všechny tady v klubu.Tak jsem se tady přihlásila a jsem taky fanoušek Demi .Vyrostla sní krásná holka každý den se dívám s mojim malým synem na stanici jim jam kde Demi vidím v pořadu Batney kdy ji tam bylo 10let a je uplně k nepoznání má krásné vlasy no prostě kočka tak ji drží palečky at stále zpivá má krásny hlas tak papapa *3* *3* *3*
  • vůbec ne druhá Miley ...

    To bych jako vůbec netvrdila,tak úžasná v tom CR nebyla,Miley ako Hanna je IMHO tisíckrát lepší ... a hlavně Miley je sympatičtější než tajtá slečná . tkže bych netvrdila že je jako Miley ..
  • pavlisa

    Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

    já mám Demi ráda je to taková druhá Miley Cyrus i když se od sebe ohodně liší.Fakticky má úžasnej hlas na to že jí je teprve 16.Úžasná byla v camp rocku.Už se těším až vydá svoe cd určitě si ho stáhnu:-)
    • vikus

      Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

      ona ma 15 ;]
      a ja ju proste lubim.. teda no :D v takom inom pohlade.
      Je skvela a ma strasne skvely hlas!!!
      Pamatam si ked som sa dozvedela ze Camp Rock :D to vtedy som netusila ze co je zac ale som rada ze viem
      je naj!
      • pavlisa

        Re: Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

        hmm jo.Ale 16 jí bude ona je stejně stará jak já tedy stejný ročník 1992.Zaslouží si být ještě mnohem slavnější tak bych jí chtěla pomoci.Je vážne dobrá
        • vikus

          Re: Re: Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

          jj sak moj tiez =]
          a neboj ju to este len caka. Bude omnoho slavnejsia ako Miley Cyrus.
          Teda podla mna je uz stokrat lepsia. A dufam ze to so Selenou dotiahnu daleko a neskoncia v 15 ako Miley [nic proti miley pravdaze. aj ju mam rada]
          • Re: Re: Re: Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

            tyhle holky nějak moc jedou po jonas brothers nejdriv miley cyrus po nikovi jonasovi a ted tahle demi po joevovi jonasovi..to je nespravedlivy *8* joe jonas je nádhernej a ja ho miluju a nenecham si ho brat od nejake dilinky .jak zpiva to fakt nevim ani nevim jaka je ale timle me moc stve *16* jestli tady nekdo vi jak to mezi nima je tak urcite napiste moc to potrebuju vedet diky
            • bindasova

              Re: Re: Re: Re: Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

              pomůžu ti
            • luky94

              Re: Re: Re: Re: Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

              Klid stejně tvoje milovaná je zbytečné když bydlí v Americe! *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Demi lovato jako druhá Miley Cyrus:-)

              moc se omlouvam muj e-mail je spatne zada tak kdybyste mi chteli neco k tomu napsat tak na : pubertacka.14@centrum.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit