Přejít na výpis diskuzí

Dermot Mulroney

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luxusní...

    Tenhle frajer je neskutečně SEXY... Něco neuvěřitelně rajcovního má v sobě. Ten šukézní úsměv mě dostává do kolen.... Dokonalej *14*
  • Je prostě slintoidní..

    Je postě slintoidní..ěkoda že takový nemáme tady v Plzni *1*
  • Božskej chlap

    Ten chlap je boží. Jsem starší krevní skupina, ale ve filmu "Dokonalá partie" mě dostal. Ať žije platonika. Krásný chlap, charisma a úsměv.No božské. Bohužel jen postava ve filmu a na plátně. Jakýpak je ve skutečnosti? Raději neztrácet iluze a snít. Nevíte o nějakém dalším super filmu? *4*
    • Re: Božskej chlap

      Naprosto souhlasím... Film "Dokonalá partie" je opravdu "božský". Ten příběh bych chtěla prožít ve skutečném životě.Tak vyrovnaného chlapa, kdo by nechtěl.Jo dámy, když jsem ho viděla dnes ve filmu Griffin a Phoenixová, pořád mi vrtalo hlavou, co je na něm tak tajemně vyzývavého a...sexy *4* Připomněl mi totiž jednoho muže v mém životě. Byl ve znamení štíra. Přesně ten pohled a výraz tváře mi byl důvěrně známý... Teď koukám v jakém je Dermot znamení a jsem "doma" *14* ... on je totiž taky ŠTÍR... *14* Jenže skutečnost je něco jiného než film... v tomto případě bohužel
  • Božskej !!!!

    Brala bych ho všemi deseti !!! V "Dokonalé partii" byl k sežrání, dala bych si říci. Charismatický a nevšední typ chlapa!!! JJ, škoda, že ho vidím jen v TV !!! *14* *14* *14*
  • je naprosto nejlepší...kam se na něj hrabe třeba Brat Pitt nebo Orlando Bloom. Na Dermota nikdo nemá...a ten jeho úsměv *14* ať žije platonická láska *14* *14*
  • krasavec

    dermote,proč jsi tak daleko, vždycky jsem měla oblíbené herce,ale oni na tebe rozhodně nemají... je nádhernej a miluju všechny jeho filmy.... ať žije platonická láska *14* *14*
  • Sladkej

    Je to užasnej a nádhernej chlap ted jak hrál naposledy v Dokonalý partii byl sladkej. Nádhernej škoda že takový chlapi už jsou jen ve filmech. Jinak je Boží taky bych takovýho chlapa chtěla. *14* *14* *14* *14*
  • Prestoze jsem 26-ti leta koza tenhle chlap me bere jako nikdo at zije platonie *14* *14* *14*
  • Jo...

    ....je to charismatickej frajér.... *5* *5*...
  • Je skvělej!!!!!!!!!!!!!

    Mohu doporučit romantickou, oddechovou něžnůstku a to film "Dokonalá partie". Do too chlapa se ženská vždy zamiluje. Hezký den. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit