Přejít na výpis diskuzí

Diana Kalashová

OSOBNOST 30.12.2011 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hazza

    Maš   užasný   videoklip   bez   pravidel   užasna   pisnička    🙊🙉🙈  jsem    tvoje    fannyka   Anička Dirovà 💕 💕 💕 💕 💕      16   let     💋💋💋💋

  • ahoj jsem tvoje největší fanynka o4 rokov vždy když tě slyším zpívat tak se rozbrečim chtělaby být tebou
  • ahoj didi jsem tvoje 15.leta fanoška mám facebook mám i tam tebe a na facebook se jmenuju Anička Schovancová tak ti napišu děkuju ločim stebou pa pa pa pa pa Anička mám tě ráda napiš mi i na facobooku
  • ahoj Dianko jseš moc dobrá zpěvačka si talent taky zpívám jsem tamara je my 14 jseš jenom odva měsíce stařší mám tě ráda
    ?????? *3* *3* *3*
  • ahoj Dianko jaky si měla pocit když si objala Luciy Bilou a jinak ti přeju hodně štěsti do života hodně zdravi a peněs tak ahojky *4* *4* *4* *4*
  • Ahoj Didi jsem tvůj 14-ti letý obrovský fanoušek a asi se do tebe brzy zamiluju protože jsi ta nejkrásnější dívka co jsem kdy viďel, mám doma 7 kočeka. Udělal bych si facebook ale mamina mi to nedovolí. Tak ahoj, hromadu pusinek a jen tak dál zlato. Papa:))))))♥♥♥♥♥
  • Dianko jsi krásná jsem tvoje faninka *3* přijd někdy do Karviné.
  • Diano dej si pozor aby se ti nepřetrhli hlasvky pak to bude v pr...i.jinak ti přeji hodně uúspěchů a krásy
  • Hele ty zpívat umíš ale nejsi na to malá
  • Violetta9
    Jsi úžasná, jsi jedna z nejlepších zpěvaček v Česku. Přála bych si umět zpívat jako ty. *4* *4* *4* *4* *4* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit