Přejít na výpis diskuzí

Diana Kalashová

OSOBNOST 30.12.2011 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno jejlepší K 12 me je 11 o jeden rok si starši *4* *4* *4* *4* *1*
  • dianko preji ti moc stesti a zdravi na tvoje zitrejsi narozky tech to ti pisou ze di tlusta tak sou tlusti sami
  • Diano mas velmi hezky hlas ale jsi tlustá jako prase a nehraj si na superstar
  • Diano hezky zpívas mas velmi hezky hlas ale tlustá si jak prase a taky si moc nehraj na super hvězdu
  • DIANKO PREJI TI V ZIVOTE HODNE USPECHU.jestli to ctes tak prosiiim zavolej na číslo" 777 175 994
  • Ahoj Diano si krásná spěvačka obdivuju tě pá Evča
  • dianko krasne zpivas a si nadherna,jak sem te slisela v cesko slovensko ma talent tak sem si rekla ze ty umis zpivat nejlepe z tech vsech si nej!
  • Ahoj diana neposlúchaj na tich zlich a kľudne spievaj si krásna máš krásni hlas a fakt si talent a ja mam tiež 11 rokou a ja bi som chcela tiež spievať v ceskoslovensko ma talent ale bojím sa toho už som sa naučila 2 pesničky jedna je od jenifer as pover of love a druhá je od celest bakinghem nounou a ak si toto pozrieš tak odpis na toto číslo 07774776166 Ahoj
  • Ahoj diana neposlúchaj na tich zlich a kľudne spievaj si krásna máš krásni hlas a fakt si talent a ja mam tiež 11 rokou a bi som ties chcela spievať v ceskoslovensko ma talent ale bojim sa toho zatiaľ viem 2 pesničky jedna je od jenifer as pover of love a druhá je od celest bakinghem nounou ak si to pozrieš tak odpis na toto číslo 07774776166 Ahoj
  • Dianko krásně spíváž a jsi i krásná. Chtěla bych se s tebou setkat. Do Prahy totiž jezdíme skoro pořád. A jestli sem někdo o tobě píše nějaký blbosti tak jenom uavidí. Mě je deset let a tobě jedenáct jsi jenom o rok starší. Já taky spívám ale ty jsi stokrát lepší. A prosím promiň mi jestli tě obtěžuji. Muj noví sem je tě potkat a třeba si i něco říct. A ježtě jednou promiň že optěžuji. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit