Přejít na výpis diskuzí

Diana Kalashová

OSOBNOST 30.12.2011 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dianko jsi krásná a krásně spíváž. Že maj tady všichni přiblblí keci tak ti jenom zavidějí. Mě je deset let a tobě jedenáct jsi o rok starší. A já taky spívám ale ty si stokrát lepší než já. Chtěla bych se s tebou potkat do Prahy jezdíme skoro pořád. Promiň mi to jestli tě otravuji ale jsi promě veliký vzor. Zavidim tvým kamarádkám že se s tebou kamarádí. Ale ty si prostě nej. Ježtě sem tě nepotkala takže nemůžu posoudit jaká si. Ale dobře vím že si nej..... a po třetí promiň že tě otravuji
    • PS: můj noví sen je tě potkat a popovídat si a možná i skamarádi.
  • Všichni co ji tady krityzujete tak jnom zavidíte, umí krásně zpívat a má krásnej hlas
  • Ahoj jemi 10 let o 1 rok mladší myslím že nejsi špatná zpěvačka :-) *15*
  • Nesnáším jí !!! Totálně namyšlená, si myslí ze kdyz je zpevacka tak ze sezrala svet boco?!! :DDDD trapná ....
    • pultys
      Osobně jsem se s DIANOU nesetkal, tak toto nemůžu posoudit,ale je-li tomu tak...Nemám strach ona z toho určitě vyroste *3* .
  • Ahoj, Diano. Tvůj zpěv se mi vůbec nelíbí, je hrozně pisklavý a nepříjemný pro uši. Já zpívám daleko lépe než ty a nejsem tak blbá abych šla do nějakého československého talentu. Možná by sis mohla uvědomit, že život není jenom příjemný takže tohle ber jako radu: Nezpívej. Nic horšího jsem snad nikdy neslyšela. Prosím, nepište mi, že jsem namyšlená... Děkuji
    • Kiksopek
      Ty seš závistivá KRÁÁÁÁÁÁÁVA. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • ty si jen o sobe mislyš asi maš Pe*is jako miley a ty se slyšíš? že mluviš na Dinku ? (Dinku ji říkáme) a má Odvahu ne jak ty co každej ma svůuj žovot tak nech Dinku byt Fu*k Anastazie
    • nejsi namyšlená,jsi pussy *1*
    • co ty jsi to za krávu? Očividně hudebního sluchu jsi moc nepobrala a rozumu asi taky ne, ale prosím lidi když tomu nerozumíte tak sem takovýhle s*ačky nepište jen proto aby jste ulevili svojí zakomplexované osobě. Té holce je 9 let a dokázala toho víc než většina lidí za celý život ;)
    • kdybi si umela lepši spivat lepši než ona tak jdeš ty kravo *11*
    • Hele ty huso, pokud se ti to nelíbí, tak to neposlouchej. A řekl bych taky, že jsi o dost blbější, pokud teda opravdu máš lepší hlas a nešla by jsi do Talentu. A že život není jen příjemný, ví nebo pozná určitě taky, ž jí bude bulvár v patách.
  • ahoj Dianko,jsi milá holka a krásně zpíváš!!já miluju hudbu a taky bych chtěla být zpěvačkou a mít krásný písničky jako ty ;) závidím ti že máš takoví štěstí tak zpívej dál a já budu doufat že to štěstí budu mít taky =)
  • Zpívá dobře
  • Ahoj Dianko seš fakt dobra každý den spívam tvoje písničky mam tě moc rada i fanoušky ja chci nikdy na tvuj kozert i tvoje sestřička ma heskej hlas ja ko ti mam tě moc rada tak ahoj Dianko *14* *4* *3*
  • OMG jak můžete mí tu Dianu rádi? Za 1.Je to z Ukrajiny a všichni takhle cizí umějí zpívat. 2. Je tlustá!!!! 3. Je ošklivá!!! *16* *16* *16*
    • Moje rec!! =)) souhlasím s tebou ! =)
    • Mám ůplně stejný názor jako ty!
    • Za 1 Dianka neni z Ukrajiny!! nauč se zeměpis. Za 2 zpiva dobře na jeji věk, za 3 není tlusta, v jejím věku je to normalní. Ach bože jak je na tobě vidět ta tva žarlivost. zřejmně to co si řekla patři tobě, nemaš to na koho schodit... jseš trapna. :))
    • Nech ji na pokoji ! Za 1. Za to kde se narodila přece nemůže ne ?
      A za 2. Mě tlustá vůbec nepřipadá. A není. A víš co mi připadá ?
      Ty na ni žárlíš protože dobře zpívá a je hezká. Nejsem sice nějaká její fanynka ale tímhletím komentářem ses ztrapnila. Vsadím se že tak
      dobře jako ona nezpíváš.
    • NikolaBalogova
      ona tlustá není a ani ošklivá, jenom žárlíš že je pěkná a umí zpívat nejdřív se koukni do zrcadla ty krávo *10* *10* *10* *10* *16* *12*
  • Dianka je náhodou super holčička a strašně krásně zpívá je lepší než nějaký zpěvačky a každý to uzná mám jí ráda a poslouchám jí pořád!! je prostě nějlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit