Přejít na výpis diskuzí

Diana Kalashová

OSOBNOST 30.12.2011 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radci nemluvte ma dar od boha a to je hlas
  • Dianko jsi krásná a krásně spíváž. Že maj tady všichni přiblblí keci tak ti jenom zavidějí. Mě je deset let a tobě jedenáct jsi o rok starší. A já taky spívám ale ty si stokrát lepší než já. Chtěla bych se s tebou potkat do Prahy jezdíme skoro pořád. Promiň mi to jestli tě otravuji ale jsi promě veliký vzor. Zavidim tvým kamarádkám že se s tebou kamarádí. Ale ty si prostě nej. Ježtě sem tě nepotkala takže nemůžu posoudit jaká si. Ale dobře vím že si nej..... a po třetí promiň že tě otravuji
    • PS: můj noví sen je tě potkat a popovídat si a možná i skamarádi.
  • Je to ta nejlepší spěvačka aspoň pro mě Dianko jsi úžasná nevši mejsi jich co o tobě píšou jsou to hlupáci mam te ráda a ať se ti daří ve spěvu *4* *3* *14*
    • Zpiva docela dobře ale ja zpivam líp uz jsem 6 vyhrala celestatni kolo a ve zpevu a zpivala jsem v new yorku 4x sidney a angli 20x na me nema
      • Chceš se chlubit ? Tak to nemusíš psát sem ale vytvořit si vlastní
        webovky kde se bude psát jak seš skvělá.
  • *15* *15* *15* *15* prej že dobře spivam lulie bila je magor *5*
    • Vše nejlepší k svátku
  • AHOJ Dianko som tvi fanošek si vyborna spevacka
  • Tahle holka má můj velký obdiv! Dianko zpíváš neskutečně krásně mám vždycky husí kůži jsi skvělá:)
  • ahoj Dianka nesimaj si ti co ti píší tak neviznaju se tak zpěvu jak ti proto tak hovorim protože já ties zpívám take tipi jak ti i mam take zpěvačka řadu jak ti celine dion beyonce atd tak se mi drs a pokracuj svém talentu *2* *4* *14*
  • když se vám někdo nelíbí a chodíte na jeho stránky tak je vydět že jste akorát ubozí a závidíte jí!!! *16* *16* *16* *10* *10* *10* já si ale myslím že zpívá krásně ale jenm že je finalistka se nemusí dávat do osobnostech.cz a zpěvačka je až vydá první desku...
    • Ježiši, vidět s tvrdým "y". No to je hrůza...Ostuda
  • Diana je super holka.
    Je se mnou stejně stará.
    Vy kdo si o ní myslíte že je blbá tak jste *12*
    Umí krásně zpívat
  • Vše nej!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit