Přejít na výpis diskuzí

Diana Kalashová

OSOBNOST 30.12.2011 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • měli byste se stydět ona není nafoukana ani černá držka a už vubec pičinka je normalní holka která neskutečně skvěle zpívá.Vy jí prostě závidíte a beztak jste vy co oni pišete ty hnusné věci tak jste beztak tlustí a jste rozmazlení fracci. Dianka je úžes avy prostě jen hnůj.
  • ahoj Dianko,jsi milá holka a krásně zpíváš!!já miluju hudbu a taky bych chtěla být zpěvačkou a mít krásný písničky jako ty ;) závidím ti že máš takoví štěstí tak zpívej dál a já budu doufat že to štěstí budu mít taky =)
  • Ona se narodila v Rusku? Když je z Arménie ne?.... Mimochodem zpívá nádherně....
  • Jsi úžasná :) *14*
  • Nesnáším jí !!! Totálně namyšlená, si myslí ze kdyz je zpevacka tak ze sezrala svet boco?!! :DDDD trapná ....
    • pultys
      Osobně jsem se s DIANOU nesetkal, tak toto nemůžu posoudit,ale je-li tomu tak...Nemám strach ona z toho určitě vyroste *3* .
  • Diano hezky zpívas mas velmi hezky hlas ale tlustá si jak prase a taky si moc nehraj na super hvězdu
  • Ahoj diana neposlúchaj na tich zlich a kľudne spievaj si krásna máš krásni hlas a fakt si talent a ja mam tiež 11 rokou a bi som ties chcela spievať v ceskoslovensko ma talent ale bojim sa toho zatiaľ viem 2 pesničky jedna je od jenifer as pover of love a druhá je od celest bakinghem nounou ak si to pozrieš tak odpis na toto číslo 07774776166 Ahoj
  • Diano mas velmi hezky hlas ale jsi tlustá jako prase a nehraj si na superstar
  • Ahoj diana neposlúchaj na tich zlich a kľudne spievaj si krásna máš krásni hlas a fakt si talent a ja mam tiež 11 rokou a ja bi som chcela tiež spievať v ceskoslovensko ma talent ale bojím sa toho už som sa naučila 2 pesničky jedna je od jenifer as pover of love a druhá je od celest bakinghem nounou a ak si toto pozrieš tak odpis na toto číslo 07774776166 Ahoj
  • jsi talentovaná ale moc talentovaná *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit