Přejít na výpis diskuzí

Diana Kobzanová

OSOBNOST 5.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tělo

    diano jsi hezká a ty fotky z lea to je prostě nádhera.takovou buchtičku krásnou jsem ještě neviděl.. *4*
    • To jsi na tom hodně špatně.
  • fotky

    Diano jsi naprosto skvělá moderátorka pro mě jednička mezi moderátory ale ty některé fotky co jsem viděl z toho kalendáře jsou fakt fuj.Jsi krásná ženská tak bys měla propagovat krásno ne hnus.Ale jinak jsi super.
  • Narozeniny

    Milá Dianko
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*
  • šoumenka

    Diana je úžasná ženská Neumím si představit že by skončila na Frekvenci už by to nemělo tu šťávu a pro ty ubožáky co mají hloupé kecy že se nechala fotit nahá mám jednu radu:Zameťte si před svým prahem!!!!!!
    • Jako že už se nemáme nechávat fotit s roztaženýma nohama?
  • Diana

    Diano kvůli tobě jsem začal poslouchat Frekvenci 1 musí s tebou být strášná sranda jsi fakt skvělá
  • kerm

    Dobrá moderátorka

    Denně ji poslouchám na Frekvenci 1 je vážně skvělá. Nedokážu si představi, že by tam byl někdo jiný. *4*
  • Dianečka

    Všechno nejlepší k narozeninam Dianko *14*
  • Dajanka

    Dianka je krasavička :-) *14* *14* *14* *14* Moc jí miluju!! A potvrzuju to i na těchto stránečkááách :-) http://www.prostemulluju.cz *14* *14* *14* *14*
    I vy tam můžete napsat, jak jí milujeteee *5*
  • :-)

    Dianu mám moc ráda. Je to jedna z mála modelek, který se chovají normálě, nemusí být na každý akci, kde se válej po zemi a myslí si, že sežraly všechnu moudrost a krásu na světě. Její pořad na F1 je naprosto úžasný.
    • Tereza
      Já teda nevim,ale podle mě jsou daleko sympatičtější lidi i co se po poslechu týče.
  • karuuulka

    Když ji skoro všichni tak pomlouváte, vy ji znáte osobně,ja teda ne...? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit