Přejít na výpis diskuzí

Diana Kobzanová

OSOBNOST 5.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Dianko,
    jsi krasna a chytra.
    Drzim ti moc palce a nenech se zvyklat tady temi zavistivymi cechy.
    Mam te moc rada,protoze jsi slunicko pro oci i usi :)
    Lucka

    To all: Proberte se,anonymne tu mate odvahu hanit nekoho,kdo neceho dosahl,jen proto,ze vy jste tak shopni maximalne napsat sprosty anonym.
    • dianna114

      Re: :)

      Jééé,to je od tebe milý! Škoda jen,že to není pro mě,ale pro tu nulu showbyznysu,která nic nedokázala,kromě předvádění se na molu a moderování nudných pořadů.
  • dianka

    Diana je jedna z nejkrásnějších dívek jakou jsem kdy potkal....a navíc je blondýna a a jeětě k tomu inteligentní. Líbí se mi, že je svá a nenechá se nikým a ničím ovlivnit. A to nejhlavnější: má nejkrásnější nohy nasvětě!!!
    • Re: dianka

      *1* *1* *1*
  • dianka

    Ale p..u má v Leu výstavní,lidi.Tuhle přednost jí nemůžete upřít *5*
  • Dianečka

    Všechno nejlepší k narozeninam Dianko *14*
  • Bezkonkurenčně nejošklivější Miss, kterou máme. Nechápu, jak mohla vyhrát a koho může oslnit.
    • Obávám se, že byly i ošklivější. Pitomosti snad už má za sebou a bude se chovat normálně. Zatím jí to snad jde.
  • Já bych se za ty prachy, co dostala, taky nesvlíkla. Taky nejsem žádná zakomplexovaná ošklivka, ale mám úctu k vlastnímu tělu. Celej tenhle po*no průmysl je hnusnej humus a je mi upřímně líto všech lidí, kdo s ním spolupracují jak aktivně (lidi, co se tam fotí), tak pasivně (lidi, který si to prohlížejí). Myslíte si, jak je to strašně světový a přitom to je táááák ubohý.
    • Tobě by nedal nikdo ani korunu.
      • A jak to můžeš vědět tak jistě? Ty mě znáš?? *1*
  • Diana

    nechápu jak může být někdo tak ubohej jako ty,co jí tady pomlouvaj *9* .....jen bych chtěla vidět co jste dokázali vy *7* ...řikáte tady že je to prostitutka a že nafotila ty fotky...no a *7* kdo z vás by to za ty peníze neudělal *7* *7* jen jí závidíte *15*
  • suuper fotky *14*
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Dobrý den Diano, oslovují vás tak v rádiu,dovolím si taktéž.Přestože jsem již generace vaší maminky,ráda vás poslouchám,hodnotím smysl pro humor,pohotovost,vaše reakce,zkrátka "vyrostla" jste z tuctové MISSKY v excelentní dámu, která ví co mluví.Vaše rozhodnutí o odmlce mrzí spousty posluchačů,ale chápem důvody. Ujišťuji Vás, že i když máme plné zuby zimy a těšíme se na léto, stejně tak se těšíme na váš podzimní návrat,aspoň si to tak vysvětluji.Jste milá, zůstaňte stejná! L.Horáčková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit