Přejít na výpis diskuzí

Diana Kobzanová

OSOBNOST 5.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    Dianu mám moc ráda. Je to jedna z mála modelek, který se chovají normálě, nemusí být na každý akci, kde se válej po zemi a myslí si, že sežraly všechnu moudrost a krásu na světě. Její pořad na F1 je naprosto úžasný.
    • Tereza
      Já teda nevim,ale podle mě jsou daleko sympatičtější lidi i co se po poslechu týče.
  • Diana

    Diano kvůli tobě jsem začal poslouchat Frekvenci 1 musí s tebou být strášná sranda jsi fakt skvělá
  • šoumenka

    Diana je úžasná ženská Neumím si představit že by skončila na Frekvenci už by to nemělo tu šťávu a pro ty ubožáky co mají hloupé kecy že se nechala fotit nahá mám jednu radu:Zameťte si před svým prahem!!!!!!
    • Jako že už se nemáme nechávat fotit s roztaženýma nohama?
  • fotky

    Diano jsi naprosto skvělá moderátorka pro mě jednička mezi moderátory ale ty některé fotky co jsem viděl z toho kalendáře jsou fakt fuj.Jsi krásná ženská tak bys měla propagovat krásno ne hnus.Ale jinak jsi super.
  • Rosserka
    Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!! *14* mám tě ráda
  • Paní Kobzanová vše nejlepší k svátku.
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *4*
  • Mila Diano,velke blahoprani k druhemu detatku a hlavne nezapominejte na pejska.Mam staforda a je mne 70let.Preji Vasi rodine hlavne zdravi.marie
  • Dobrý večer diano.Vím,že většinou ,zvíře bývá jako člen rodiny.Já mám doma nějaké zvíře pes,kočka doma,už od malička.V případě,že nastanou nějaké zdravotní komplikáce je to veliký problém.Prosím Vás jen o jediné.Nenechte to ubohé zvíře trápit a dopřejte jí odchod dříve než bude trpět.Moc Vám děkuji Martin
    P.S.Určitě nechcete,aby se to milované zvířátko trápilo
    S pozdravem Martin
  • diana v rádiu

    Dřív jsem ji neměla moc v oblibě a když ji vybrali za Miss, kroutila jsem jen hlavou. Teď mi zvedá náladu každě odpoledne na Frekvenci 1 a musím uznat, že se opravdu vypracovala. Ještě asi tak před rokem se nedala poslouchát - její slangový až sprostý výrazi a věčně chychotání. Nedávno jsem s ní četla rozhovor v Ženě a život a je mi čím dál tím víc sympatičtější. Líbí se mi, že narovinu říká svůj názor, což na veřejnosti jen tak nevidíte. Znám sice modelky o mnoho hezčí, ale to je jen otázka vkusu. Diano, fandím ti! Jo a za ty fotky ti gratuluju, přiznejme si, kdo z nás by to za ty prachy neudělal. Je to jen závist !
    • Re: diana v rádiu

      Každá by se fotit nahá nenechala,ani za ty prachy.Dovolit,aby se na tvý tělo mohl koukat každej chlap a slintat u toho,tak to sorry,to může udělat jen prostitutka.Ženská,která se svlíkne a ještě za prachy je prostitutka,ne že ne.
      Já bych to nikdy neudělala(a nejsem žádná zakomplexovaná ošklivka),protože nejen,že by s tím můj partner nikdy nesouhlasil a přestal by si mě vážit,ale musela bych si přestat vážit sama sebe.
      • NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM, já Frekvenci 1 neposlouchám, takže nevím, jak moc dobrá moderátorka to je, ale těma po*no fotkama u mě klesla na nulu.
      • Re: Re: diana v rádiu

        Já bych nad jejíma fotkama jen neslintal :)
    • Re: diana v rádiu

      Proboha! Nauč se pravopis, neb se na to nedá pohlížet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit