Přejít na výpis diskuzí

Diana Kobzanová

OSOBNOST 5.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šoumenka

    Diana je úžasná ženská Neumím si představit že by skončila na Frekvenci už by to nemělo tu šťávu a pro ty ubožáky co mají hloupé kecy že se nechala fotit nahá mám jednu radu:Zameťte si před svým prahem!!!!!!
  • Re: dianka

    *1* *1* *1*
  • Re: Re: diana v rádiu

    Já bych nad jejíma fotkama jen neslintal :)
  • Diana

    Diano kvůli tobě jsem začal poslouchat Frekvenci 1 musí s tebou být strášná sranda jsi fakt skvělá
  • kerm

    Dobrá moderátorka

    Denně ji poslouchám na Frekvenci 1 je vážně skvělá. Nedokážu si představi, že by tam byl někdo jiný. *4*
  • Dianečka

    Všechno nejlepší k narozeninam Dianko *14*
  • Dajanka

    Dianka je krasavička :-) *14* *14* *14* *14* Moc jí miluju!! A potvrzuju to i na těchto stránečkááách :-) http://www.prostemulluju.cz *14* *14* *14* *14*
    I vy tam můžete napsat, jak jí milujeteee *5*
  • dianna114

    Re: :)

    Jééé,to je od tebe milý! Škoda jen,že to není pro mě,ale pro tu nulu showbyznysu,která nic nedokázala,kromě předvádění se na molu a moderování nudných pořadů.
  • Re: diana v rádiu

    Každá by se fotit nahá nenechala,ani za ty prachy.Dovolit,aby se na tvý tělo mohl koukat každej chlap a slintat u toho,tak to sorry,to může udělat jen prostitutka.Ženská,která se svlíkne a ještě za prachy je prostitutka,ne že ne.
    Já bych to nikdy neudělala(a nejsem žádná zakomplexovaná ošklivka),protože nejen,že by s tím můj partner nikdy nesouhlasil a přestal by si mě vážit,ale musela bych si přestat vážit sama sebe.
  • :-)

    Dianu mám moc ráda. Je to jedna z mála modelek, který se chovají normálě, nemusí být na každý akci, kde se válej po zemi a myslí si, že sežraly všechnu moudrost a krásu na světě. Její pořad na F1 je naprosto úžasný.
  • karuuulka

    Když ji skoro všichni tak pomlouváte, vy ji znáte osobně,ja teda ne...? *15*
  • Diana

    nechápu jak může být někdo tak ubohej jako ty,co jí tady pomlouvaj *9* .....jen bych chtěla vidět co jste dokázali vy *7* ...řikáte tady že je to prostitutka a že nafotila ty fotky...no a *7* kdo z vás by to za ty peníze neudělal *7* *7* jen jí závidíte *15*
  • Re: diana v rádiu

    Proboha! Nauč se pravopis, neb se na to nedá pohlížet...
  • diana v rádiu

    Dřív jsem ji neměla moc v oblibě a když ji vybrali za Miss, kroutila jsem jen hlavou. Teď mi zvedá náladu každě odpoledne na Frekvenci 1 a musím uznat, že se opravdu vypracovala. Ještě asi tak před rokem se nedala poslouchát - její slangový až sprostý výrazi a věčně chychotání. Nedávno jsem s ní četla rozhovor v Ženě a život a je mi čím dál tím víc sympatičtější. Líbí se mi, že narovinu říká svůj názor, což na veřejnosti jen tak nevidíte. Znám sice modelky o mnoho hezčí, ale to je jen otázka vkusu. Diano, fandím ti! Jo a za ty fotky ti gratuluju, přiznejme si, kdo z nás by to za ty prachy neudělal. Je to jen závist !
  • :)

    Dianko,
    jsi krasna a chytra.
    Drzim ti moc palce a nenech se zvyklat tady temi zavistivymi cechy.
    Mam te moc rada,protoze jsi slunicko pro oci i usi :)
    Lucka

    To all: Proberte se,anonymne tu mate odvahu hanit nekoho,kdo neceho dosahl,jen proto,ze vy jste tak shopni maximalne napsat sprosty anonym.
  • dianka

    Ale p..u má v Leu výstavní,lidi.Tuhle přednost jí nemůžete upřít *5*
  • dianka

    Diana je jedna z nejkrásnějších dívek jakou jsem kdy potkal....a navíc je blondýna a a jeětě k tomu inteligentní. Líbí se mi, že je svá a nenechá se nikým a ničím ovlivnit. A to nejhlavnější: má nejkrásnější nohy nasvětě!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit