Přejít na výpis diskuzí

Diana Spencer

OSOBNOST 8.9.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heluska.anglie

    Re:

    prosímte, mohla bys mi ten film- název, nebo odkaz poslat na e-mail ? 17helca@seznam.cz
    Dějkuju moc, měj se, pa
  • terkatolarova

    dokonalost sama

    byla naprosto dokonalá . Krásná milá postava dokonalá podle mého ji nechala odklidit ta příšera Camila
  • Re:

    Ahoj, v jednom příspěvku jsem se dočetla, že tu někdo má film o Lady Dianě. Chtěla jsem poprosit, zda byste mi ho nemohli nějakým způsobem poslat. Chtěla bych ho vidět. Předem moc děkuju
  • dianna114
    Mám o Dianě Spencer film.
  • nika1979

    Re: Prosím!!!!

    tom profilu neni prosim cetrin
    at jsi vezne brile že profil princezny diany neni vubec voskovy když jse ti zda tak let do londyna do muzea vozkovych figurin zbohem *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Diana

    Poprvé jsem se o Dianě doslechla ve svych čtyřech letech.Tedy když zemřela.Předtím sem ani neměla možnost vnímat kdo to je:-)Moje teta jí zbožnovala,a proto nám vždycky doma vysel kalendář s princeznou Dianou měli jsme ho tam od roku 1997 do roku 2002 a neustále jsme ho otáčely dokola.Když sem byla malá neustále jsem se na ní dívala a obdivovala její krásné šaty.Dnes se o Dianu hodně zajímám přečetla jsem si o ní knihu od Paula Burella.A i kdž mezi námi není vždycky jí budu obdivovat.Myslím,že na tuto princeznu se nikdy nezapomene
  • Diana

    O Dianě jsem slyšel poprvé při jejím rozvodu,tady rok před smrtí.Dodnes si pamatuji zprávy v televizi, kde bylo oznámeno, že zemřela a také její pohřeb.
    Tenkrát mi bylo deset let, ale mám to stále v živé paměti.Tahle událost mě zasáhla.Mám ji moc rád a vždy budu, nikdy na ni nezapomenu.Četl jsem o ní několik knih.O jejím utrpení a dávání lásky všem, ale také o tom, jak ji sama zoufale moc potřebovala.Byla symbolem lidskosti a lásky.Skutečná MMáma.Být v kůži Williama nebo Harryho na jejím pohřbu, nevydržel bych to.Kdyby byli všichni takoví jako Diana,tento svět by byl nebem,byla skutečným andělem.Říkám si, že smrt nemůže být špatná,když právě ona musela opustit tento svět.Chystám se navštívit její místo posledního odpočinku na jezírku v Althorpu a také tunel Pont de l'Alma.Přeji si,aby takových lidí,jako byla ona,bylo co nejvíce a aby byla inspirací pro ostatní,jak být skutečným člověkem.
  • Diana Frances Spencer

    Náhodouj sem narazila na tohle diskusní forum. U más v Čechách polovina lidí neví , kdo to byl a celkem mě překvapilo, že je založeno i diskusní forum. Asi v 11 letech mě začala hodně zajímat. A vydrželo mi to dneška. Stejně jako vy co sem píšete, ji moc obdivuji. *3*
  • Princess of people´s hearts

    O Diane jsem vubec nevedela dokud nezemrela (bylo mi 8) ale ani nevim proc me jeji smrt hodne zasahla a ja se o ni zacala zajimat a musim rict ze to byla uzasna osobnost a doufam ze se o ni jednou budou deti ucit v dejepise a ze neupadne v zapomneni protoze si to nezaslouzi.
    Nevite nekdo kde by se dal sehnat jeji pohreb?Tenkrat jsem ho nevidela a dodnes me to strasne mrzi.
  • LADY DI

    Diana bola, je a vždy bude kráľovnou ľudských sŕdc. Už nikdy nebude taký výnimočný človek ako bola Lady Di. Charles bol blb, že mu bola milšia vždy Camilla, až teraz totiž zisťuje, že nie je taká úžastná ako si myslel - stačilo ju spraviť "princeznou"a ako rýchlo sa zmenila.
    Diana sa aj tak k nemu nehodila, ten môže byť rád, že má z nej aspoň "úžastných"synov. Nech bola Diana aká koľvek, ľudia si ju budú vždy pamätať ako kráľovnú ľudských sŕc!!! *4*
  • Re: Diana

    Ano, Diana byla skvělá a hezká žena *4* , škoda že zemřela *9*. Královská rodina ji využila *13* jen ke splození potomků.
  • Diana

    Diana byla velmi skvělá žena...v TV jsem jí obdivovala...pomáhala spoustu lidem...do dneška naní vzpomínám *3*
  • Prosím!!!!

    Prosím Tě, změň jí tu fotku v profilu, vždyť to je vosková figurína. Díky catrin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit