Přejít na výpis diskuzí

Diana Spencer

OSOBNOST 8.9.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím!!!!

    Prosím Tě, změň jí tu fotku v profilu, vždyť to je vosková figurína. Díky catrin
    • nika1979

      Re: Prosím!!!!

      tom profilu neni prosim cetrin
      at jsi vezne brile že profil princezny diany neni vubec voskovy když jse ti zda tak let do londyna do muzea vozkovych figurin zbohem *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Diana

    O Dianě jsem slyšel poprvé při jejím rozvodu,tady rok před smrtí.Dodnes si pamatuji zprávy v televizi, kde bylo oznámeno, že zemřela a také její pohřeb.
    Tenkrát mi bylo deset let, ale mám to stále v živé paměti.Tahle událost mě zasáhla.Mám ji moc rád a vždy budu, nikdy na ni nezapomenu.Četl jsem o ní několik knih.O jejím utrpení a dávání lásky všem, ale také o tom, jak ji sama zoufale moc potřebovala.Byla symbolem lidskosti a lásky.Skutečná MMáma.Být v kůži Williama nebo Harryho na jejím pohřbu, nevydržel bych to.Kdyby byli všichni takoví jako Diana,tento svět by byl nebem,byla skutečným andělem.Říkám si, že smrt nemůže být špatná,když právě ona musela opustit tento svět.Chystám se navštívit její místo posledního odpočinku na jezírku v Althorpu a také tunel Pont de l'Alma.Přeji si,aby takových lidí,jako byla ona,bylo co nejvíce a aby byla inspirací pro ostatní,jak být skutečným člověkem.
  • christineverlieve

    I Love Lady Diana

    Byla to pro mě a vždy bude ta nejlepší,nejkrásnější,nejmile jší a nejlepší princezna světa a všech planet *14* *3* *8* *4* *4*
    • katkahorn

      Re: I Love Lady Diana

      suhlasim,je aj pre mna ..bola uzasna...
  • Přímá úměra

    Přímá úměra k ní, je to, že čím blíže ji jste, tím více ji obdivujete...

    Já patřím mezi šťastlivce, kteří ji měli možnost poznat blíže...

    Princezna Lady Diana Spencer, je pro mne nejoblíbenější a nejobdivovanější osobností světa v evoluci lidstva.

    Tahle žena je jen jediná, taková, žádná jiná žena se ji nemůže podobat.

    Princezna Diana je originál.. ...ve všem..
  • Diana Frances Spencer

    Náhodouj sem narazila na tohle diskusní forum. U más v Čechách polovina lidí neví , kdo to byl a celkem mě překvapilo, že je založeno i diskusní forum. Asi v 11 letech mě začala hodně zajímat. A vydrželo mi to dneška. Stejně jako vy co sem píšete, ji moc obdivuji. *3*
  • Všechno nejlepší tam nahoře andílků,doufám že žiješ v pokoji a v sedmém nebi.Chybíš tady.. :'(
  • LADY DI

    Diana bola, je a vždy bude kráľovnou ľudských sŕdc. Už nikdy nebude taký výnimočný človek ako bola Lady Di. Charles bol blb, že mu bola milšia vždy Camilla, až teraz totiž zisťuje, že nie je taká úžastná ako si myslel - stačilo ju spraviť "princeznou"a ako rýchlo sa zmenila.
    Diana sa aj tak k nemu nehodila, ten môže byť rád, že má z nej aspoň "úžastných"synov. Nech bola Diana aká koľvek, ľudia si ju budú vždy pamätať ako kráľovnú ľudských sŕc!!! *4*
  • Lidé jako Lady Diana by snad ani umírat neměli, odešla mooooc brzo, měla tu být až do 100 let!!!! *9* *14*
  • dianna114
    Mám o Dianě Spencer film.
    • certicek963

      Re:

      Ahoj strašně ráda bych chtěla vedět jak se jmenuje mohla bys mi ho pls poslat na volnaveronika1@seznam.cz byla bych strašně moc ráda Děkuju ti moc..
    • heluska.anglie

      Re:

      prosímte, mohla bys mi ten film- název, nebo odkaz poslat na e-mail ? 17helca@seznam.cz
      Dějkuju moc, měj se, pa
    • Re:

      Ahoj, v jednom příspěvku jsem se dočetla, že tu někdo má film o Lady Dianě. Chtěla jsem poprosit, zda byste mi ho nemohli nějakým způsobem poslat. Chtěla bych ho vidět. Předem moc děkuju
  • christineverlieve

    Diana Spencer

    Byla to opravdová princezna *14* jj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit