Přejít na výpis diskuzí

Diana Spencer

OSOBNOST 8.9.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diana

    Diana byla velmi skvělá žena...v TV jsem jí obdivovala...pomáhala spoustu lidem...do dneška naní vzpomínám *3*
    • Re: Diana

      Ano, Diana byla skvělá a hezká žena *4* , škoda že zemřela *9*. Královská rodina ji využila *13* jen ke splození potomků.
  • Princess of people´s hearts

    O Diane jsem vubec nevedela dokud nezemrela (bylo mi 8) ale ani nevim proc me jeji smrt hodne zasahla a ja se o ni zacala zajimat a musim rict ze to byla uzasna osobnost a doufam ze se o ni jednou budou deti ucit v dejepise a ze neupadne v zapomneni protoze si to nezaslouzi.
    Nevite nekdo kde by se dal sehnat jeji pohreb?Tenkrat jsem ho nevidela a dodnes me to strasne mrzi.
    • No tak prrr! Jen to ne! Uč se o ní sama a zajímej se! V tom ti nikdo nebrání. Ale hlavně nás alias žáky nech na pokoji s učením i tak je toho pro nás a pro další generace až moc! Furt se musíme jenom učit! tak toho nech, jo
  • Diana

    Poprvé jsem se o Dianě doslechla ve svych čtyřech letech.Tedy když zemřela.Předtím sem ani neměla možnost vnímat kdo to je:-)Moje teta jí zbožnovala,a proto nám vždycky doma vysel kalendář s princeznou Dianou měli jsme ho tam od roku 1997 do roku 2002 a neustále jsme ho otáčely dokola.Když sem byla malá neustále jsem se na ní dívala a obdivovala její krásné šaty.Dnes se o Dianu hodně zajímám přečetla jsem si o ní knihu od Paula Burella.A i kdž mezi námi není vždycky jí budu obdivovat.Myslím,že na tuto princeznu se nikdy nezapomene
  • terkatolarova

    dokonalost sama

    byla naprosto dokonalá . Krásná milá postava dokonalá podle mého ji nechala odklidit ta příšera Camila
    • Re: dokonalost sama

      nwm jestli to byla zrovna ona, ale nehoda to nebyla *13*
      • Re: Re: dokonalost sama

        DIANO,PRO MNOHO GENERACI BUDES NADALE ZIT V JEJICH SRDCICH.
  • efv

    Opravdová princezna
  • christineverlieve

    PrincessDiana

    ONa je celkem cool a navíc jí to skoro všude sekne jj plíís vimažte tu hlavní fotku *3* *14*
  • Zomrela veľmi nešťastne.
  • Ernonaldo
    Jedním z osudových mužů princezny Diany byl také pákistánský chirurg Hasnat Khan. Diana s ním plánovala svatbu a uvažovala o životě v Pákistánu, kde by měli milenci klid od médií.
  • facebook

    Zdar. Dianu mám veľmi rád, nemôžem tomu uveriť že už 14 rokov nieje medzi nami. Tento rok by mala 50 rokov. Hľadám ľudí čo sa pridajú do mojej fan page na facebooku. Ďakujem všetkým, ktorí sa pridajú. http://www.facebook.com/Diana.Queen .Of.Peoples.Hearts
  • Byla to princezna! Jen kvůli tomu, že byla matkou následníka trůnu, tak zůstala v královské rodině...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit