Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simon.taran
    Neviem len som si pozeral Claru a Diega.
  • simon. taran ako si to zistila??? *8*
    • simon.taran
      Ja som clapec!!!
  • simon.taran
    Ani neviem nebol to môj úmisel len som si kúkal Claru potom Diega a vtedy som zistil že je tehotná a Diego je oco.
  • kde jste zjistili že čeká dítě z clarou? pls odkaz
  • Takže pro všechny co si myslí že je Martina s Jorgem - ne lidi vážně není :D . Martina chodí s Petrem Lanzanim a Jorge chodí už hooooodně dlouho se Stephie Camarena, už od doby co točil Viva High School Musical Mexico s ní chodí, takže tady je nějaká Tini naprosto vyloučená ;). A až tu zase budete psát že to není pravda, tak se zkuste trochu poohlédnout na googlu a všude zjistíte, že pro Martinu je Jorge skvělý kamarád a pro Jorgeho je Martina něco jako jeho mladší sestra. A jestli někdo napíše, že spolu jsou protože se přece líbaj na koncertě, tak lidi, vážně je to jenom hraný tak se na to zkuste dívat z tý reálný stránky ano???!!!! :D
    • a mimochodom mysliš si že joro snou chodi aj teraz? lebo mne bi bolo divne že ma priatelku a ne koncerte sa pozkava s martinou trochu nat tým porozmišla *1*
    • id do r_iti Kaja *10* *16* *12* *6*
  • No upřímě..je mi Clari až líto....
  • On je hnusnéééééééj :D :D :D :D Nechápu,jak se do něho Violetta(Martina) Může zamilovat -______________________- *12* *12* *12* *12*
  • Bože, když bude mít dítě s Clarou, tak jak může být gay? Někteří z vás jsou fakt moc vtipní!!!! *6* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • simon.taran
    Angie je tehotná a Diego bude Oco.
  • Je hnusnej. A jsem ráda že Tini chodí s Jorgem. *16* *16* *16* *16*
    *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit