Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám ráda všechny ze seriálu ale tebe ne, si největší pako světa a Titína má ve všem pravdu Budem bojovat za yo zrovna je blbec :-)
  • Titína nemusíš o ňom takto písať keď ho nemáš rada tak si to nechaj pre seba. Diego je super a najkrajší v seriáli Violetta.
    • Diego mam ta rad si fakt super
  • Diego je největší blbeeeeeeeeeeeeccccc světa a zpívá strašně falesněěěěě!!!!!!!! Nevím co se na nim claře líbí a ta jeho postava:KATASTROFA! !.!! A ten jeho ksicht to ti vzkazuju Blbečku!!
    • Diego není blbec a zpiva nádherné.A celkové vzhled má krásnej.Pro mě milión krát lepší než nějakej Jorge.A než tady budeš psát nějaké blbostí tak si to srovnej v hlavě.On aspoň něco dokázal a něco umí a ty mu jen zavidis jinak by si to sem nepsala.
      • Ty nějaká pajo, jediné kdo si to má srovnat v hlavě jsi ty, ty mu jen závidíš a ze ho miluješ na to není nikdo zvedavej na ty tvoje kraviny a nezavidim mu když nic neumí,co máš za známku z matiky a mas co povídat když neumíš logicky přemýšlet tak čau ty pajo:$ už se tě bojím, chacha!
  • Radunka podľa mňa sa Diego hodí k Martine Stoessel. Diegoletta je super pár...
  • Diego mam ťa veľmi rada.SI naj naj naj
  • Diego se ke Clare nehodí hodí se k někomu jinému *3* *3* *3*
    • Dej pokoj! :-)
  • bol si dobrý ako sa mi zda ani sa mi to nemusí zdať misliš si to ako ja odpiš domíngus prosím
    *14* *9* *1* *2* *15* *16*
  • new1590
    hola a todos el mejor regalo de cumpleaños *3* *3*
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *1* si dobry vo violette
  • vsetko naj na narodky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit