Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diego

    I LOVEEEEEEEEEEEEEEEEE YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU U! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Diego

    Diego write me please,i love you:Vendasyslova@seznam.cz
    My name is Veronic.bye bye and write me please please please *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Diego

    Prosím,ať mě napíše,umím anglicky takze se s nim domluvím,můj e-mail:Vendasyslova@seznam.cz Dekuju moc, a ať nezapomene,moc moc moc........ho miluju,ani neví jak.ať mi prosiiiiiiiim napíše.dekuju *4* *4* *4* *4* *4*
  • Pro Diega

    Miluju ho,je skvělej.Nikdy sem neviděla lepšího herce než je Diego,chtěla bych ho někdy vidět na vlastní oči.I love you Diego!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4* Seš skvělej a doufám že budeš celej život!pro mě určitě!Bye-bye
  • kiminek

    ........................

    Diego je prostě k sežrání..je krásnej...strašně se mi líbí a uplně nejvíc sexy je v hříšnym tanci... :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • AnIcZsQa

    Diego Luna je proste k sezrani a je hrozne moc sexy...proste je k sezrani....miluju te
  • elizabeth.1997

    IM IN LOVE!!!!

    Dneska byl Hříšný tanec 2 a já se koukala...Úplně mi popletl hlavu i když byl jen v televizi...Strašně se mi líbí!!!Je nááááááááááááááááá ááááááááááááááááád herný a prostě sem se asi zamilovala!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • terinka2000

    Re: Ůůům xD

    V hříšným tanci byl nádhernej!!! *14* *14* *14*
  • rebus

    Ůůům xD

    Jo bez pochyb je prostě sexy hlavně dyž se kroutí !! *1* Je to prostě hříšnej týpek xD nj mít nákýho takovýho doma *14* *1*
  • w.eruli.nk4

    :o***

    Kdyby neměl ženu a dítě,tak se normál seberu a jedu za nim!:D:D
    Je to moc pěknej chlapík
  • DiEgO-CHAVIÉR

    diego, alias: chavier je nejsladší chlap na světě...žeru ho, zbožňuju *14* slaďoušek!!! *14* *14* chci ho u sebe *14* pusinka...kouzelná
  • Diego

    Diego je ten největší a nejehzčí borec na celý planetě...A jeho malej synek Jeronimo je taky strašně hezkej... *4*
  • kikki

    miluju tě strašně moc tě zbožnuju jsi ten nejlepší. *4* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14*
  • berusenecka

    Škoda

    Škoda takového fešáka že má ženu a dítě ale i tak mu přeju vše nej k narozeninám.... *14*
  • sora

    eh XD

    proboha, už některá z vás četla to, co vyplodila?
    jinak v hříšňáku dobrej camarero, jinde jsem zatim neměla tu čest...
  • Love DIEGOOO

    Jajjj tak tohohle klasnyho typka uplne moc zeru mam pres 2000jeho fotesek,...a snazim se sehnat tapetu s nim do pokojiku pres CELOU stenu:DDDDD *1* *1* uplne moc zeru toholhle typka! *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nice!!

    Jj v Hříšným tanci se mi děsně líbil !! a teď dávaj v TV Termínál a tak jsem ho tam taky zahládla s takovým knírkem *1* *14*
  • 1jasmin

    Diego

    jeho španělština je okouzlující a tancem očaruje každou...těma pohledama a ... *14* *14* on je *4*
  • 1jasmin

    Diego

    je to ten nej chlap na celý planetě!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • diego

    mě zaujal v Mexické jizdě..tam byl velmi dobry!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit