Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diego

    Hej lidi uplně boží chlapík ho uplně žeru =D....nemáte na něj někdo kontakt??=DDD *14* *1* má uplně nádherný oči *14*
  • liskulka

    ach ta láska........

    on je proste dokonalej!ja ho miluju!a filmy kde hraje taky!je nejlepsi ve vsech smerech!!!!!!!!!§§§ *14*
  • buginka002

    Diego

    ouuu tenhle smyslnej týpek mě jako asik každého zaujal v HT2 a byla jsem jím naprosto okouzlena *14* A taky si myslím, že HT2 je lepší než HT1, právě kvůli němu a tomu jak stvárnil hlavního představitele *14*
  • jj

    je strašně nádhernej! jj máte pravdu, vza si herečku Camilu Sodi bééé a už čeká i dítě! no nic přeju mu to, apoň je vcelku hezká
  • hranolka

    sem se zamilovala sakryš.. *1* *14* *14* *8*
  • dl

    jinak je to celkem hezkej chlap,ale víc se mi líbí v hříšným tanci než v civilu *5*
  • diego

    lidi,víte,že je od února ženatej a čeká dítě s neteří Thálie *1* ?já jsem se o tom dočetla včera a nevěřila jsem svým očím *9*
  • supéér

    Mě se děsně líbí hříšnej tanec 2 je to sice uplně jinej film než hříšnej t. 1,ale sou tu hezí herci modernější i ta hudba a ty rytmy tanece to je uplně užasný *3* *3* *1*
  • Diego Luna

    Diego *14* on je uplně krásný *14* *14* jak jsem viděla film hříšný tanec 2 tak jsem se do něj okamžitě zamilovala *14* *14* miluju ho *14* mooooc *4* *14* moc krásný vឨně jsem s něho vedle:) HŘÍŠNÝ TANEC nejlepší na světě *14* *14* *14* *14* I love you Diego *14* *9* *9* *9* *9*
  • NOVÝ BLOG !!

    Je založený nový blog mrkněte !!
    http://dirty-dancing2.blog.cz
    A nebudete litovat !! *4* *14*
  • ja

    hrozny negr nemuzu ho citit *3*
  • Zase já :-D

    a taky me stve ze v ceske republice nejsou tak zname spanelske a latinske pisnicky ! *9* *1* z filmu hrysny tanecek 2 jsou ty pisne uuuuuuuuzasne a i ty anglicke tam :-) proste by to chtelo vic prorazit spaneliny :-)
  • ♥I love you Diego♥

    ja ho zboznuji :-D je uzasny a hlavne ve filmu hrisny tanec 2 a s romolou tvori kraaasny par ! *14* proste bomba *1* a skoda ze romola garai i diego luna nejsou zas tak znamy jako jine celbrity ! *13*
  • kraaaasnej klučina

    miluju te
    *14*
  • aaaaaaaa

    no ja ked som ten film videla tak som poriadne ani spat nemohla som myslela stále na DIEGA....v tom filme bol úúúúúžaaaastnýýýý *14* *14* *14*
  • fešáááááááák

    som sa zamilovala *14*
  • Re: Diego:)

    jo no
  • Diego:)

    No je roztomilý a uplně pěkný *14* čéče škoda že neni muj soused *5*
  • Romola a Diego

    režisér si nemohl vybrat líp ona má smyslné tělo a on vypadá sexy když tancuje.moc jim to spolu sluší *3*
  • Re: Re: blbě!!

    ahoj lidi Diego je fakt dost hezkej a ty jeho oči !to je bomba! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit