Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muj diego

    to je muj chlap... :-* fakt nekecam...
  • Javier :)

    *3* jojo Diego je hezkej v Dirty Dancing 2 ...zahrály to moc hezky s Romolou Garai *4* Na ten film koukám tak 2-3x tejdně.... ted jsem si právě stáhla soundrack a vybavuje se mi celej film ...... film i písničky jsouv něm supr *14*
  • Re: Sexy

    cože? nebudu ty, diego?? mno, to asi vážně ne *15* když už, tak stylově, te quiero.. n ne? :) *5* *14* *1*
  • Kosík

    V hříšnym tanci byl fakt sexy ale jinak no už je to starej kmet *1* uznejte 28 let....jejda to je moc....ale jinak uznávam je to kundík *14* *14*
  • Hmmmm..

    Já ho taaak strašně miluuujuuu a nikdo nikdy nebuduë lepší!!! *14* *14* *14* *14*
  • zlatíčko

    Diego je moc a moooooooooooc sexy chlap a já ho zbožňju v tom filmu mu to sekne spapala bych ho tak jako vy. *4* *14* *14*
  • Diego

    Ježiši,viděli jste někdy krásnějšího chlapa? *14* Já teda néé!!!A ani neuvidíte. *8*
  • Sexy

    I Won't you Diego *14* *14* *4*
  • Re: Mocinky klásnej

    Ty jo kdybych s nim mohla protancovat noc jako v hříšným tanci já bych za to dala všechno , je fakt krásnej a v hříšným tanci byl k sežrání !! *14* *14*
  • Kocour

    To je ten nejkrásnější človíček na světě.nejrači bych ho spapkala celého. *1* *14* a strašně mu to v tom Hříšném tanci slušelo. *14*
  • ...

    v tom hříšnym tanci je fagt k sežrání..sme byli s kámo na horách tejden a film sme viděli asi 5x...prostě jednička *3* *3* *3* *14* *14*
  • DIEGO

    Ahoj jsi fakt super!!!Hlavně v Hříšnem Tanci,tam jsi fakt boží!!!!!Doufám,že bude pokračování!!!Moc moc se mi líbíš!!Tvuje filmy si pořád pouštím do kolečka!! *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • nejhezčí

    dost dobrej kunďák *14* *1* *14*
  • klasavec

    JEEE NAPROSTO BOOOOŽŽÍÍ!!!Nevím co víc dodat! *14* *14*
  • ouuuč..

    Prostě krasavec alee.. když jsem viděla v mexické jízdě jeho pozadí ..hm.. byla jsem trochu zklamaná *15*
  • Mocinky klásnej

    jsi moc moc krásnej viděla jsem tě ve fimu a chtěla bych být na místě tý holky *4* *4* *14*
  • Miluji tě,Diego

    Diego Luna je ten nejhezčí a nejvíc sexy človíček na téhle planetě...celý můj pokoj je polepený jenom jím....je to ta nejlepší osoba na celém světě....Miluji tě, Diego
  • Diego Luna

    *14* *14* je to nádhernej hnědookej chlapec kterej je mooooooooc sexy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Je úplně boží *14* *14* *14* *4* *4*
  • uzasnej ja k nemu nemam co dodat je tak krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší