Přejít na výpis diskuzí

DJ Wich

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pravda ?

    chudák indy... dřív s wichem to byli prostě borci ale teď je pěkně indy na dně wich má u sebe ňáký pěkný americký holky a indy... ten prostě se spíš tomu hip hopu teď spíš směje *7* TO JE BLBOST NE ?
  • DJ Wich(:

    Wich je naj DJ jeho pecky nemaji konkurenci:P a vsecko nej k narozenin dneska *5* *5*
  • wich

    Wich je prostě nejlepší jinak už nwm co dodat *4*
  • wayettt

    Lucy

    Ahoj omlouvam se ti dj wich ale mam raci kdyz ty a indy spivate dohromady muj pokoj mam ve vasem stylu a mam vase vsechny cedecka a moje nej pisnicka je muj svet ta je od vas ta nej *3* *1*
    • Re: Lucy

      OMG...Prej zpíváte dohromady....tak za prvý ani jeden z nich nezpívá, ale Indy rapuje a DJ Wich ten už vůbec nezpívá protože to je DJ. *1* *1* *1*
  • dOkOnAlOsT

    on je prostě dokonalost sama
    phstě nejlepšííí úpe bych ho spapkala =*
  • :-)

    Je to naprosto skvělej týpek.....Nemáte někdo na něj kontakt?:)..Není den kdybych si ho neposlechla *3* *14* *14* *1* *16* *5* *4* *3*
    • Re: :-)

      regni sa na myspace.com a ma nick djwich ...hovoril to aj v rzhovore z e to je on...mne odpisal :)
      • Re: Re: :-)

        Aha jj a nevíš kdy tam zase bude?? *7* *3*
      • Re: Re: :-)

        jj už se stalo :)..Už sem mu napsala,tak jsem zvedavá jestli odepise *1* *3* *9*
  • Wich

    Budme rádi,že jenom kouří a nebere drogy,ale je fakt že ani kouřit by nemusel nooo *9* *13* *7* *9*
    • Re: Wich

      Twle a kdo ted nekouri
  • :-))

    Je fakt dobrej,už se těším na Votvírák pže bydlím v Milovicích a Votvírák je vždycky tady,ale to asi víte *1* ,takže pěvně doufám,že tenhle borec tam bude hrát a určo se budu snažit abych dostala autogram,protože tohle si nenechám ujít *14* *14* *5* *1* *4* *5*
  • :-))

    Jak se vlastně jmenuje podle pravdy?? *7* *14* *8* *1* *3* *14* *3*
    • Re: :-))

      jmenuje se Tomáš Pechlák *3*
  • agik

    kuNdííÍíí NejKráSnějŠí.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit