Přejít na výpis diskuzí

DJ Wich

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bariesska

    Yes

    Dj Wich je borec celého světa a nikdo ho nenahradí jak si někdo myslí (vanessa hudgens,ashley tisdale *13* )!
  • bomba

    tak tenhle Dj nemá chybu doufám že se se prosadí i zahraničí...páč taj v čr je to na nic...aspoň bysme konečně měly nějakou světoznámou hvězdu *5* a myslím že to zvládne je prostě nej!je TO CO POTŘEBUJEM *14* *4*
  • :-*

    dj wich mi svym poslednim cd ukazal ze hip hop se jeste nevali jenom ve srackach amaterskych raperu jako je jimi blue a ze sou porad na svete raperi ktery ten talent fakt maj.....wich je muj nejoblibenejsi raper.....a navic je to koren*14*
    • Re: :-*

      Ty vole/krávo Wich neni raper *1* *13*
    • beebeeone

      od kdy je WICH rapper vy drsný hoperky?:-D *1* *1* *1*
    • Re: :-*

      není to raper *3* ale máš pravdu je úžasnej *14* do jeho beatů musí být čest valit *5* MILUJU HO *14* a obdivuju *3*
  • 3r

    mám originál golden touch

    je to mazec uep dj wich je muj vzor *3*
    • Re: mám originál golden touch

      tak to musis bejt fakt borec *3*
  • wich

    uz ste slisely to novy cd golden touch fakt pecka doporucuju si ji poslechnout!!!!!!
    • Re: wich

      mam ho stahnuty a uz i vypaleny *14*
      • Re: Re: wich

        tak to si šmejd slišně řečeno ptž todle cd musíš mít originál jinak to nejde
  • je super

    dj wich cize tomas je naj dj na celom swete.je to moj welky wzor.a golden touch je super deska.wsecek respekt tomasovi.jj
  • hovno

    všici ste zkurvenci.. koho zajima že ho znate a jak se jmenuje? nikoho mrdam vas!!!
    • Re: hovno

      všchny to zajímá jen tebe ne si slepej a neumíš číst...a závidíš ubožáku *10*
    • Re: hovno

      Je to teda trapny tady furt mlit jakej je to bombardak ani ho neznat. Ale musim proste rict ze je to typek nejvetsi a moc ho uznavam, umi udelat hudbu primo na miru rapu a proste to vzdycky je pecka takze borec ses Wichi ! *4*
  • evicqa

    jéj

    Mno hééj upee týpek ta jeho hardcorová písni
    ka 8 promile jí furt musim poslouchat dokola *1* *1*
  • DJ WICH

    DJ Wich je uplne v poho typek super se snim keca a o to lip pije neni nad wisky s nim toho by jsem s postele jen tak nevyhodila
  • tomáš

    Jmenuje se tomáš...a říkaj mu máňa protože měl strašný háro a přišel v kožený bundě míchat desky ty píčo *16* *16* *13* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit