Přejít na výpis diskuzí

Dolores O'Riordan

OSOBNOST 13.1.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když začne zpívat Dolores O´Riordan, tečou mi slzy dojetím....je to prostě nááádhera! Krom toho jsem zvědavá na její sólovou pěveckou dráhu, držím palce, Doll!!! *14*
  • Dolores

    Dol je supr zpěvačka,má nádhernej hlas! Jen škoda, že už se Cranberries rozpadli. Každopádně se těšim na její sólovku,i když jsem četla, že to má být úplně něco jinýho. No tak uvidíme *3*
  • DolJeJednicka

    ludiaaaaaa Dolores ma v prahe koncert teraz 26.11. pridte ja sa za tesiim..je to moj idol to ako vyzera ako spieva proste ona je dar bozi sama o sebe *4*
  • hippies

    Dolores je supeeeer mam jí moc rada spíva ndherně nikdo na ní nemaaaaaaaaaaaa :)
  • Dolores

    Ahoj, DOlores je úžasná, má nádhernej hlas, i Are you listening? bylo dobrý. Má teďka svoje stránky : www.doloresoriordan.com
    Snad někdy přijede do Prahy....
  • ECC

    Pokud se zajimate o Dolores nebo The Cranberries navstivte Evropskou komunitu The Cranberries na www.the-cranberries.eu a forum na www.the-cranberries.eu/forum . Vsichni jste zvani, s pozdravem Anti
  • jedna fotka ??

    no lidi stidte se!!!Vždyt je tu jenom jedna fotka jí *13* ale já to brzy vynahradim *15*
  • poslouchám ji ráda

    Dolores je skvělá ! Poslouchám její novou sólovou desku a nemůžu si ji vynachválit :o) Dolores jen tak dál!!! *3*
  • Dolores

    Dolores je skvělá, škoda že už její skupina skončila *9* ale maám všechny jejich písničky *14*
  • Dolores je porad krasna a sva.. jen mne mrzi ze uz nikdy neuslisim the cranberries po hromade.

    Dolores je porad krasna a sva.. jen mne mrzi ze uz nikdy neuslisim the cranberries po hromade.
    • Re: Dolores je porad krasna a sva.. jen mne mrzi ze uz nikdy neuslisim the cranberries po hromade.

      Tady asi někdo neví, že Cranberries už zhruba rok zase hrajou, že byli v létě i V Ostravě a že chystají na příští rok nové album *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit