Přejít na výpis diskuzí

Dominic Monaghan

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Borec

    Dommie je naprosto bestowej.. V Lost hraje skvěle a podle některejch fotek, který mam, soudim, že s ním musí bejt pořádná prča *1* Je to prostě borec, to se nedá zapřít *14* *14*
  • DOMINIC MONAGHAN

    dominic je opravdu úžasný a nejlepší *14*
  • Dominic

    *14* *14* Domču jsem viděla v Berlíně je nádhernej,jen trochu neupravenej *15* *15*
  • Dominic

    Dominic je uplnej kořen...J ho žeru *14* A hlavně ve Ztracených...I když hraje feťáka...ale kořen jak cip...Uaaaa *14* *14* *14* *15* Já ho chci... *15* *1* *7* *15* *8*
  • Dominic

    Dominic je uplnej kořen...J ho žeru *14* A hlavně ve Ztracených...I když hraje feťáka...ale kořen jak cip...Uaaaa *14* *14* *14* *15*
  • dominic

    dominic je moc krásnej klouček *14* strašně moc sme rády když se objeví v lost protože sou bohužel i díly kde se neobjevuje *9* *10* *9* *9* *13* *5* *8* *16* *8*
  • ..=)

    je móóc kláásný! *14*
  • dominic

    ve stracenejch je dominic nadhernej, uzasnej, skvel a silene krasnej ale bohuzel uz je zasnobenej s evangelii ale to neva ten dil jak ho tam obesili a on me malem umrel sem celej probrecela jestli mate nekdo fotecky nebo kontakt na nej tak posilejte na muj email diky moc.. *14*
  • Dominic je fakt krásnej,ale nejhezčí je ve Ztracenejch-to se musí nechat!!!! *4*
  • Je úžesný v Lost hraje maxi skvěle ale v Pánů prstenů mě naštvalo že ho tam skoro neukazovali jen toho Froda a Sama *13* Dom je úžasný *14* *14*
    • Re:

      Kdyby hrál Froda nebo Sama tak tam zase ukazují jenom jeho to si nevybereš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit