Přejít na výpis diskuzí

Dominic Monaghan

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominic

    Dominic je úžasnej,vtipnej,krásnej,milej... *1* Já ho prostě žeru...Ve Ztracených je suprovej,i když hraje feťáka...Super človíček *5* *14* *14* *1*
  • Dominic

    Líbí se mi a chci aby to byl můj nevlastní Brácha *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *8* *15* *14*
    • Re: Dominic

      to máš recht já aby byl můj kluk!!!!!!!:-) *15* *15* *15*
      • Re: Re: Dominic

        bohužel už je zadanej....v reálném životě chodí s Kate - Evangeline - už od začátku natáčení....což už je pár těch pátků...a letos v létě se měli údajně brát na hawai..takže asi smůla holky *9* *9* *9* ale já jim to přeju..chci aby byl štastnej *14* *14* *14*
      • Re: Re: Dominic

        *4* *4* Ahoj ja libi film jako ty...
        *8* *8* *8* *8* *3* *3* *3*
  • Já jsem prořvala v straceni ten díl jak my tam málem umřel *9*
  • dominic

    Tenhle kluk chodi s kolegyní ze ztracených,no oni jsou už zasnoubení,ale to už asi víte! jinak se ta se kterou je zasnoubenej jmenuje Evangeline Lilly.No ve ztracenejch se mi jeho postava libi.tak papa *3*
  • Ja Dominika uplne zboznuju!!!!!!!!!!!!!! A komu se nelibi jako treba Lence tak nema vkus!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • lost.romankaaa

      Re:

      ne ze nema vkus, o to podle me nejde, kazdymu se libi nekdo jiny ... ale nemusi hned bejt hnusna zeo tak nam se maximaaaaalne libi, nemusi nam to brat ...:-/
  • dominican

    mě se teda nelíbí,ale mojí kamaradce se strasne libi nevim co vidite na takovym ufonovi?
    • takhle o něm teda mluvit nebudeš *16* *16*
    • lost.romankaaa

      Re: dominican

      respektuju ze se ti nelibi ale nadavat mu teda NEBUDES! nejdriv se podivej na sebe omg ...
    • ivetkablbka

      Re: dominican

      ja ti dam ufona *10*
    • Re: dominican

      Hele já vím že má každý jiny názor,ale to neznamená že nás musíš urážet že je to ufon jasný?????????, *5* ju??? *13*
  • na Ztraceni se dívám jenom kvůli němu.
  • *14* Dominic je můj milášek úplně ho zbožnuju...nehjhezčí je v seriálu ztraceni a v pána prstenů....prostě šude kde hraje... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* V seriálu lost....má dost dpbře danu postavu.....Sedí mu.......a jesi ho lidi osoouzujou že hreje fetáka za to on ale nemůžu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-*

    joo souhlasím s phoenix!! *14* *14* *14* *14*
  • Charlie Pace

    Do seriálu Lost jsem se úplně zamilovala a myslím si, že jako Charlie Pace tam hraje super bezvadnou roli a je moc milý *4*, hezký *14* , úžasný *3* , hodný *4* , skvělý *1* , prostě SUPER :D :D je NEJ *14* !!!!!!!!!!!!!!!!A v Pánu Prstenovi hrál taky moc skvělě!!! :D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit