Přejít na výpis diskuzí

Dominic Purcell

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dom je jeden z nejlepších herců co znám *14* je prostě neeeeeeeeeeeej
  • narozeniny

    vše nejleopší k tvým krásným narozkám...I love you...!! *14* *14* *14*
  • DOMINIIIICCCC =*

    ON je prostě úžasneej xDD dobrej herec.. a je kráásnej *14* v PB je uplně.. ách.. KRÁSA prostě xDD *14* *14*
  • ;)

    Jsem sice na holky ale kdybych měla jednou v životě spát s mužským, tak je to rozhodně on! ON JE TAK MUŽNEJ A ÚÚÚŽASNEJ! *14* *14* *14*
  • Krásný domča

    Dominik je hrozně sexy líbí se mi jak je nateklej *14* uplně zněj mi hoří kozy *16*
  • SEXY!!!

    Já tohohle chlapa úplně miluju!!! Je to pro mě jeden z nejhezčích chlapů vůbec. Went se mi sice taky líbí, ale Dom víc. A taky má mnohem lepší postavu :)
  • Filmografia

    Cauko, musim podotknut, ze ste z filmografie vynechali serial, vdaka ktoremu som do Dominica total zblaznena *14* A to John Doe, kde hral dokonca hlavnu postavu...ale asi ho nepoznate. No bol v nom uzasny:-) a tu je link ze nekecaaaaaaaaaam *1* http://www.imdb.com/title/tt0320038/
  • ???

    Adél taky si myslim ze by to tu mohlo trochu ozit. Tak cim zacnem?? *1*
    • Re: ???

      Jsem já ta Adél jsem se sem už zaregistrovala ...kdy budou dávat nový díly PB?? až někdy za 2 roky nee? protože teď to opakujou asi v 1 ráno...
      • Re: Re: ???

        no taky si myslim ze az tak za dva roky protoze pristi rok maji davat treti radu
  • ???

    Lidi proč to tady vůbec nežije?? *7* *9* pokecáme o něčem...!!
  • vazne sexy chlapek

    je to vazne sexy chlapek!!! nevim co vsichni videj na Wentovi...samozrejme vec nazoru!!Dominic je pro me mnohem pritazlivejsi...ten jeho vyraz,usmev...a ta postavicka!! radost pohledet...no paaani *4* vazne kraasnej chlap!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit