Přejít na výpis diskuzí

Dominic Purcell

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dom je jeden z nejlepších herců co znám *14* je prostě neeeeeeeeeeeej
  • narozeniny

    vše nejleopší k tvým krásným narozkám...I love you...!! *14* *14* *14*
  • DOMINIIIICCCC =*

    ON je prostě úžasneej xDD dobrej herec.. a je kráásnej *14* v PB je uplně.. ách.. KRÁSA prostě xDD *14* *14*
  • ;)

    Jsem sice na holky ale kdybych měla jednou v životě spát s mužským, tak je to rozhodně on! ON JE TAK MUŽNEJ A ÚÚÚŽASNEJ! *14* *14* *14*
  • Krásný domča

    Dominik je hrozně sexy líbí se mi jak je nateklej *14* uplně zněj mi hoří kozy *16*
  • Re: Re: ???

    no taky si myslim ze az tak za dva roky protoze pristi rok maji davat treti radu
  • Re: ???

    Jsem já ta Adél jsem se sem už zaregistrovala ...kdy budou dávat nový díly PB?? až někdy za 2 roky nee? protože teď to opakujou asi v 1 ráno...
  • SEXY!!!

    Já tohohle chlapa úplně miluju!!! Je to pro mě jeden z nejhezčích chlapů vůbec. Went se mi sice taky líbí, ale Dom víc. A taky má mnohem lepší postavu :)
  • Filmografia

    Cauko, musim podotknut, ze ste z filmografie vynechali serial, vdaka ktoremu som do Dominica total zblaznena *14* A to John Doe, kde hral dokonca hlavnu postavu...ale asi ho nepoznate. No bol v nom uzasny:-) a tu je link ze nekecaaaaaaaaaam *1* http://www.imdb.com/title/tt0320038/
  • ???

    Adél taky si myslim ze by to tu mohlo trochu ozit. Tak cim zacnem?? *1*
  • ???

    Lidi proč to tady vůbec nežije?? *7* *9* pokecáme o něčem...!!
  • vazne sexy chlapek

    je to vazne sexy chlapek!!! nevim co vsichni videj na Wentovi...samozrejme vec nazoru!!Dominic je pro me mnohem pritazlivejsi...ten jeho vyraz,usmev...a ta postavicka!! radost pohledet...no paaani *4* vazne kraasnej chlap!!!
  • Krasnej

    *14* Dominic je uplne nadhernej chlap ... mohl by treba nekdy prijet do CR to by bylo uplne nej..I love you *14* *14*
  • Superr

    Dominik je fakt super herec že má skvělý tělo ale v Útěku je uplně suprovej... nwm proč vždycky všichni žerou jenom hlavního hrdinu (Wenta)... já mám ráda oba dva... a celej seriál *14* *14* *14*
  • Happy birthday

    Vesele narozeniny Linku a hlavne hosdne stesti zdravi a lasky!! *15* *1*
  • Je tu jeden drobny omyl

    Nenarodil se v New Yorku. Dokonce ani neni american. http://en.wikipedia.org/wiki/Domini c_Purcell
  • Re: Ty jóóó?

    Ahojky... no souhlasím s tebou Marcy... Jestli má milenku je to jeho věc ( i dkyž teda slečně pak ho závidím *14* ) ale prsotě se zamiloval do jiné a děti může milovat i tak no a co booože každej je člověk a každýmu se to může stát stejně tak vám.. tak nedrbejte a pomáhejte
  • Re: fujj

    nemáš vůbec vkus...on je chlapák*14* ..a ty jsi asi dlouho neviděla pořádnýho chlapa že to nemůžeš správně posoudit!!!! *13*
  • Ty jóóó?

    Přečetla jsem si všechny odkazy,co tu jsou a nestačim se divit *16* ?Co je vám potom jestli má milenku a jakou,copak někdo ví pravý důvod proč se rozvádí?A vůbec hodnotit jeho vzhled,když se mi někdo nelíbí tak na něj nekoukám a už vůbec to nekomentuju *9* *13* *5* .Někteří se tu vyjadřují jak naprostý puberťáci...Dom by z vás měl radost *9* Tahle stránka je snad o podpoře herce,ne o drbárně z bulváru a nechutných vyjadřování *7* mám pocit,že někteří maji sami trochu mindrák...
  • To koukám...?

    Teda já koukám,jak málo má snad Dominic fanynek,žádná diskuse,nic... *9* Tak přidám aspoň nějaký řádek.Dominic je nejen hezký a simpatický,ale má v sobě určité kouzlo,tajemno,moc se na fotkách neusmívá jako jeho kolega Went,jako by si držel odstup a přitom věřím,že je přátelský.Tenhle herec má silné charisma *14* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit