Přejít na výpis diskuzí

Dominic Purcell

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sklamal ma

    Ahoj holki.Počuli ste že Purcell má milenku,Neakú mladučkú módnu návrhárku?Dosť ma tým sklamal,myslela som si že patrí do kategórie mužov ktorí si veľmi váźia rodinu.... *9*
  • Re: fujj

    ty si piča *7*
  • koki

    Njn... Toho sem si ani nevšimla... Prej USA... Dyť je to Angličan! *5* *1*
  • bleeeeeeeee

    tak nejenze maj blbe den narozeni,ale i misto *13* *13* *13*
  • Re: Re: LINC

    tak proc sem teda lezes? *7*
  • Miláček ;)

    No Dominic je skvělej, krásnej, bezvadnej.. Přála bych si ho někde potkat.. *14* Ale nezdá se vám, že mu tady trochu spletli datum narození? Narodil se totiž 17.2. 1970 a ne 3.7. nebo co to tam píšou za kravinu *7*
  • Re: dominic purcell

    já ho žeru!!! *14*
  • fujj

    je slizkej kam se podivas...a je tu mrtvo *13* *13* *13* *13*
  • Re: LINC

    to mas recht...dominic je slizoun nejvetsi *9* *9* *9* *9*
  • dominic purcell

    je to moc hezký herec...hned jak sem viděla první dál prison break, tak sem věděla, že se mi bude líbit *4* wůbec nevypadá na 36!! je to pořád krasavec a ještě dlouhooo bude *14*
  • LINC

    Dominic je fakt úžasnej. V Prison Breaku je super........ale je pravda že na Májkla nemá *14* *15*
  • dominic

    jj je to pravda... letos mu bude 37 let... ma ctyri deti..a v prison break je uuuzasnej..a v blade III. dost dabelsky sexy *4*
  • Je to můj sexy idol :@ )

    Je to super hezký herec *4* . Nejvíce se mi líbí v seriálu Prison Break.Je úplně jedno kolik mu je pro mě to bude pořád sexy chlap. Kdo semnou souhlasí?!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • Něco o tom jezení: ale notak vždyť mu hrozí trest smrti a ty bys ještě michaelovi bráchu snědla? *13* (Prison Break)
  • Kde je více fotek?

    Je to tu chudé na obrázky. Nemáte někdo nějaké?
  • v Prison breaku to hraje sqěle *3*
  • Já bych ho sežrala..;)

    V Blade Trinity byl prostě k sežrání...a tak SEXY;) *14*
  • Ten rok narození je asi blbě, ne?

    Né, že by nevypadal na 36, ale fakt myslim, že se tady někdo seknul, možná i tak o 5 Let...A to je dooost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit