Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!

    nechapu jak tahle holka tu muze byt...nic nedokazala a fotomodelka je jen proto ze jeji matka je fotogravka...je skarada a bez maku-upu nemuze ani vyjit ven vzdycky jak ji vidim tk jenom zari tim make-upem upe sviti....jak rikam nechapu co tady dela tahle...no raci nic...ae prece neco na fotkach je videt ze je hodne namyslena a porad spuli tu svoji "hubicku" ona si neumí udelat normalni fotku jako normalni clovek.Asi proto ze sebe poklada za nakou celebritu kdyz je na osobnosti.cz *3*
    • Re: !!!!

      Přesně!!! *3*
  • Je to o něčem jiném.

    Chtělo by to trochu nadhledu a humoru do toho. Tahle dívka ukázala, že když se člověk trochu snaží a vymyslí něco nového, třeba se z průměrné černovlásky ze 7.třídy převléct do známé Barbiny na internetu, je to něco úžasného.Taky je na to potřeba odvaha a mít cíl.Moc jí fandím a myslím si, že ukázala všem, že ty krásky z časopisů můžou být i naše sousedky, do kterých by jste to neřekli a že má každý šanci jít za svýn cílem. Když je to někomu proti srsti, neotevírejte její stránky.
    Podle mě to slečna Dominika možná původně myslela vážně, ale teď už ví,že je to recese, a schválně provokuje ty hnidopichy,kteří píší ty nechutné reakce. A o své malé dcerky a chlapce se nebojte, radí jim lépe než v tom pitomém časopise BRAVO.
  • Naty

    Lepší je stejně Natalia Sadness!:-))
    • Re: Naty

      Tak ty si to zabila :DDDDDD
  • janicka-smiley

    2.místo

    nejsem jí nějak zaujatá, ale to 2. místo v TOP osobnostech si podle mě nezaslouží *4*
    • jackie28

      Re: 2.místo

      jojojo to teda fkt nezaslouží
      • *12* *12* *12* Hele,Jackie,seš obycejna ubozacka.vypada to,ze pomlouvani dominiky se pro tebe stalo smyslem zivota.ja dominiku taky nemam rada,ale ty to uz trocu PREHANIS.a ze ona nic nedokazala??? a co jsi dokazala ty???mela by ses nad sebou zamyslet.... *16* *16* *16* *16*
        • jackie28
          Scarlett nejsem ubožačka,jen píšu pravdu...Co dokázala proti ostatním celebritám?/plný kulový...Natočila snad hafec filmů?skládá a zpívá?Napsala nějakou knížku?Ne!!Jen oblbuje holky těma svejma retušovanejma fotkama a zmalovaným ksichtem...Nic víc...A pak zazářila u Jana Krause-věř mi vysmál se jí celej národ-teda když se nepočítaj holčičky co jí obdivujou a divže nevoblizovaly televizní obrazovku..A mimochodem já jsem se nad sebou uměla zamyslet dávno narozdíl od Dominiky-a mít svůj vlastní rozum... *3* *1* Ethel91 děkuju za zastání *7*
        • ethel91
          tak zaprvý, nemůžeš vědět, co dotyčná Jackie dokázala, zadruhý, nikde se tim, že by něco dokázala, nechvástá, a zatřetí, a to nejpodstatnější - a co dokázala Dominika? možná tak to, že se dobře narodila
  • ane.tt

    ...

    jééé,já s váma NAPROSTO souhlasím ! *1* ta holčina si opravdu hraje na celebritu,kterou není *3* já taky závodně tančim,přehlídky jsem už taky šla a taky jsem fotila a i s tou telkou mám co dočinění(tim se nechci chlubit) a dělám si snad tady profil? nebo kdokoliv jinej,co má podobný zkušenosti?až jí uvidím v telce,nebo na mole a v nějakejch prestižních časácích,tak pak bude mít právo si tu vytvořit profil a být mezi lidma,co něco znamenaj a který lidi obdivujou *3* já si bohatě vystačim s řasenkou,tužkou a leskem a make-up jsem neměla v životě na xichtě *13*a jsem si víc než jistá,že až jí bude tak 18 a bude furt fotit,tak s tim díru do světa neudělá,protože je mnohem víc krásnějších modelek...
    • Re: ...

      jj naprosto souhlasim .. *3* .. je mnohem vic krasnejsich modelek a hlevne ne tak zmalovanych!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: ...

      mas naprostou pravdu!!! *1*
    • Re: ...

      paráda,však napiš životopis,datum narození a můžeme tě tu klidně dát *3*
  • F***K

    Nějak sem tak pročetla všechny zprávy co tu píšete a newim no někdo je tak vlezlý a přiblblý a píše jí jak je hezká a jaké má krásné fotky *9* *9* atd, něříkám , že neni hezká,ale podle mě je to uplně obyčejná blondýna , která má upravený fotky a má make up (kdo s makem nevypadá hezky? *7* -- i ti nejošklivější když si daj make up a upraví fotku vypadaj k nepoznání *15* *15*
    Já ji nechci soudit že je namyšlená nebo ne *3* --neznám ji a ani nechci nepíšu ju na líbko, na icq a nelezují do p***** *15* a rozhodně nečekám až mi odepíše ahoj ,jako to dělaj ostatní *5*
    Někdo ji nenávidí,závidí jí *3*
    a někomu je to uplně fuk *1* *1* jako mě,ale nechápu jak se muže srovnávat s myley cyrus,lady gagou či jaksonem *4* *4* *4* *4*
    Tahle stránka je učena OSOBNOSTEM *15* *15* *15* a sorry to ona fakt NENI
    A ten kdo ji založil ten profil je pekněj-- no víte co *8* *8*
    *13*
    Zdar *3* *3*
    • Re: F***K

      :-D Souhlas :-D Ono když má někdo maminku fotografku, hned je ten život lehčí. Jo, možná že každá holka může mít takové fotky, ale u profesionálního fotografa dá za book i dvojku, když to tady slečna to má gratis :-D Chci vidět její ego ve 20 :-D Nechápu a asi nikdy nepochopím na co si tady tahle "princezna" hraje :-D
    • Re: F***K

      Souhlasím s tebou, přesně moje slova !! Ta na tuhle stránku vážně nepatří a nejvíc mě dostalo to, když sem zjistila, že už má i vlastní ,,autogramiadu,, *1* Kde byly samý 11ti až 13tiletý holčičky .. *1*
      Ale kdoví ... třeba nám tahle holka ještě jednou ukáže ... *7* *1* *1* *1* *5*
  • :D:D

    jako já ji taky nechci nějak urážet,ale myslím že to co napsali v tomto životopise je trapné a už vůbec to není pravdivé tak řekněte že byste do dominiky řekli že je snad slavnější nebo hezčí než beyonce nebo třeba rihanna *15* *15* já tedy ne.já vím že dominiku nemůžu posoudit,protože ji vůbec neznám,ale tohle mi přijde dost urážlivé vůči jiným.a taky by jsem chtěla vedět jaký chytrolín napsal ten životopis,protože jak je zřejmé tak má asi ten dotyčný dominiku vážně rád a když na tom svém blogu píše že je stejná jak normální holky když sama ví že to tak není.myslíte si že ji závidím ale není to pravda,protože já sama určitě nezávidím holkám které si hrajou na slavné celebrity a nejsou jimi.nevím to jistě ale myslím si že dominiku určitě nebudou znat někde na konci světa *15* oproti VÁŽNĚ SLAVNÝM CELEBRITÁM.a už vůbec nevím proč je tady když žádná osobnost není!!
    • Re: :D:D

      souhlasím ...
    • Re: :D:D

      Přesně :DDDDDD
  • sweet_terule

    t

    Asi nikdy nepochopím proč 15-ti letá fotomodelka, kterou proslavil její blog má profil na stejné stránce jako Audrey Hepburn a Nicol Kidman nebo Johnny Depp. Protože TO jsou osobnosti. Zná je celý svět! Místo toho je tu pitomá blondatá fotomodelka, kterou jednou za čas bleskne její matinka. Takže milá Dominiko: nejsi NIC! Vzpamatuj se! Až budeš fotit pro Chanel a chodit po mole na Týdnu mody v NY, tak budeš mít právo tu být, ale dokud máš dvě fotky v podřadném časopisu jako BRAVO, tak si piš články na svůj malej bloček a dávej si svoje fotečky na libimseti.cz, protože přesně tam patříš, ale nekaž seriozní stránky jako tyhle! *13*
    • Re: t

      přeesně táák!!!
    • svetluska85

      Re: t

      Souhlasím!!! *4*
    • Re: t

      Joj...presne tak...doma taky kvalitni fotak..muzu udelat ty samy fotky...mila dominiko...pokud se chces rovnat s nekym jako jsou hvezdy ameriky..musis na to nejprve mit.. *16*
    • barbienikolinka

      Re: t

      Taaky souhlasim to by si tu mohl udělat profil každý *16* *8*
    • shar

      Re: t

      Souhlasím!!! *1*
    • m-i-l-e-y56

      Re: t

      krásně řečeno :)
  • TAk hele!!!

    můžete si o domče myslet co chcete, mne je jedno jestli si tyhle stranky založila sama nebo někdo jinaj tak to proboha neřešte!!!!!! Jako celebrita sice začínající ale dobrá.....noa co? to ja si taky muzu zalozit stranky na osobnosti.cz je to supr holka a hotovo......... ja jsem stejně praštěná jako voni v tom videu atak to ploste neřešte jo?!? *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Názor

    Nechápu,proč se tady neustále vede diskuse ve které se řeší jenom to,jestli je Dominika blbá ,hezká,styl oblíkání a malování apod. Tento profil na osobnostech-dle mého názoru a přesvědčení-jí prostě založila některá z těch zblblých fanynek,co se jí chtěj podobat a vyznávají stejný styl.Mě se taky nelíbí ,že tady je někdo,kdo se proslavil jenom nějakým růžovým blogem,kde vlastně ani není nic zajímavého,protože se mu autorka při svém ´´plném pravcovním nasazení´´ (focení,škola aj.)nevěnuje.Jsou bezpochyby lepší blogerky.Nebudu se nějak návážet do jejího vzhledu,rodiny a jiným zde probíraným tématům...ale celkem mě dostalo,když sama o sobě říká,že rozhodně není blbá blondýna,ovšem svým výkonem u pana Krause dokázala pravý opak.Ted jenom něco k ´´fanynkám´´.Pochopila bych,kdybyste si braly příklad z nějaké modelky,herečky,zpěvačky..co opravdu něco udělala a dokázala.Na Dominice krom toho,že je hezká,neshledávám nic obdivuhodného.Takových holek potkáte na ulicích spousty......Já si už jen říkám,kdy tahle šáhlá Domi-mánie skončí?
    • tak tohle byl nejvýstižnější komentář z celý diskuze!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit