Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Posílejte hlasy

    Chodúr to vyhraje stoprocentně, to je jasný už divadla. Vždyt to je nástupce Gotta, hlas jako on nemá nikdo.. ale musíme ted poslat hlasy Dominice všichni!! Nemyslím si že by byl šmajda lepší, ona zpívá nádherně a má na to aby byla s chodúrem ve finále. Tak ji tam musíme dostat! Je asi poslední šance.. *5*
    • hellraiser

      Re: Posílejte hlasy

      Presne tak...Mirovi by to treti misto sluselo stejne jako Dominice to druhe a Martinovi prvni. *1* *3* *4*
      • andyk

        Re: Re: Posílejte hlasy

        souhlasím s Vámi, Chodúr první, Dominika druhá :)) Šmajda by podle mě měl vypadnout už dávno...ale ty jeho 10tileté uječené fanynky co stojí v těch prvních řadách :D mu posílat hlasy bohužel budou, ikdyž nechápu co na něm tak vidí a nejhorší je že tady v této soutěži nejde o vzhled (ikdyž u Šmajdy to fakt nechápu), ale o zpět..to si hodně lidí neuvědomuje, doufám, že teď když už se blíží finále tak to hodně lidí přehodnotí a podpoří Martina a Domču, pač ti tam jsou podle mě oprávněně :))
        • hellraiser

          Re: Re: Re: Posílejte hlasy

          Ja proti Mirovi Smajdovi nic nemam, ale proste podle z tech tri, co tam ted jsou, mel ze zacatku velke vykyvy, navic zazpiva jenom urcity okruh pisni (coz zas neni spatne), ale prece jen tahle soutez hleda komplexnejsi zpevaky. *1*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: Posílejte hlasy

            * podle me z tech tri...
  • skvěláá

    dominika je skvělá zpěvačka.....ted když vypadl honzík tak fandim jí....aa šmajdovi....oni dva jsou tam nejlepšíííí
  • Veselé Vánoce

    Dominiko, přeji Ti veselé vánoční svátky, úspěšnou kariéru, lásku a šťastný nový rok. *4* *4* *4*
  • avrillavigneisik

    WoW

    WOW krásně zpívala tu francouzkou písničku je skvela *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Markéta

    Asi Dominiku zdrtilo když vypadla Markéta. Dost se kamarádily. Je mi líto jak Dominiky tak Markéty.
  • espozito

    Dominika!

    Doufám,že Domča to celé vyhrá!!!!! *1*
  • domča

    Domča je neeeeej její zpěv prostě dokonalost a je krásná!!!doufám že vydá CD
    • hellraiser

      Re: domča

      Hlavni a nejhlavnejsi je ale to, aby se prosadila v showbusinessu, coz se ji povede, pokud bude na sobe pracovat a neusne na vavrinech...predpoklady k tomu ma vic nez vynikajici. *1* *4*
  • miley11cyrus

    .

    domča je super chtěla bych od ní cd jak zpívala madonu tak domča to zaspívala suprově ale měla to vyhrát já jsem fandila mirovi šmajdovi,domči staré,markétě konvičkové... *3*
    • Re: .

      S názorem plně souhlasím. Přeji mnoho úspěchů v roce 2010.
      • vanessavk

        Re: Re: .

        ja som držala aj monče *4*
        ona je moc krásna a talentovaná. spev je bez chýb, krásny, čistý *14*
        zbožnujem ju ako monču *14* *14* *14*
  • pátek 13

    ahoj vše nej k narozeninám...chudina má narozeniny v pátek 13 *9* *9*
  • sweet_terule

    A tak skončila popelka....

    ONA JE NEJLEPŠÍ!!! PROSTĚ DOKONALOST JEJÍ ZPĚV A JE I KRÁSNÁ A SKROMNÁ A PROSTĚ STAR→ SUPERSTAR!! MĚLA VYHRÁT! *3*
    • hellraiser

      Re: A tak skončila popelka....

      Martin prece jenom vyhral opravnene, ale Domca je vlastne damska Superstar, to ji nikdo nevezme- a treti misto je super, i kdyz jsem cekal, ze bude druha. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit