Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smiley13

    super

    ta francouzská byla fakt super krásně zpívá a navíc i nádherně vyslovuje francouzštinu!! *1* *1*
  • Ako nefér

    Nefeeeeeer,chci abys tam byla s šmajdou měla si naaaa výýýhru..Domá sješ best z celý čss *14* *14* Bola jsme an autogramiadě a ako viděla sem tu tam,ale ani autogrma sem endostala...:-( *3* *3*
    • Re: Ako nefér

      šmajda je tam nema co delat tam mas byt ty s chodurem. Fandila jsem ti a poslala jsem ti 10 hlasu *1* *3* *15*
  • kikinato

    dominika stara

    je tak talentovana ma krasnej hlas a jak se jinak mate?
  • pavelkable

    Přání

    Ahoj Dominiko
    Jen a jen tak dál hura
    Pavel z Trutnova *1*
  • twistr

    Upozornění

    Dobrý večer všem. Rád bych poděkoval všem kteří fandí Domči, ale zároveň bych rád upozornil ty, kteří ji nemají rádi aby nás ušetřili vulgarismů. Dnes sem smazal dva příspěvky a tyhle čistky budou pokračovat v případě, že se tu objeví příspěvky které by jí mohli urazit nebo jakkoli poškodit. Tak prosím pozor na to co píšete. Přeji hezký večer. PS: tohle upozornění se netýká vlastního názoru, pouze ale slušně napsaného. *13*
    • wendy92

      Re: Upozornění

      Jasně maž si co chcš máš na to právo když jsi správce, ale si nech ty proslovy a radši posílej hlasy..
  • dominika je nejlepsi

    domca by to mela vyhrat zaspivala ted nich nejlip michala davida *3* je proste nejlepsi ta by mela vyhrat je hezka hezky spiva co ji jeste chybi *5*
    • Re: dominika je nejlepsi

      ale Miro je taky fajn mohli by být ve finále spolu ...prostě slováci jsou lepší a chodúr tam podle mě už nemá co dělat
      • Re: Re: dominika je nejlepsi

        Přesně tak!!! Já jsem na Chodúra přímo ALERGISKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ! !!!Domča je prostě NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Domča

    Domča byla super škoda že vypadla měli být ve finálové dvojici s Mirem Šmajdou oni dva byli nejlepší chodur je desnej vubec neumi zpivat jenze hoodne hlasu mu posilaj stary lidi mela to vyhrat bud ona a nebo chci aby to ted vyhral Miro *14*
    • hellraiser

      Re: Domča

      Souhlasim, ze mela byt v superfinale, ale s Martinem. A rozhodne neni pravda, ze mu posilaji hlasy stary lidi (ti by ani nemeli na kredit kolikrat), naopak, hlasy mu posilaji lidi napric generacemi (no jinak jestli povazujes lidi kolem 25 za stare, tak pak nevim...)
  • skih

    ---

    vyhraje! *1*
  • Jsi nejlepší

    Jsi nejlepší Dominiko.Máš nádherný čistý hlas,jsi roztomilá,jsi prostě nejlepší.Vyznanie bylo úžasné snad se mi to líbilo víc než od Mariky. *1*
    • Re: Jsi nejlepší

      Máš pravdu,má náááádhernej hlas a vyznanie bylo úžasný a ješte jak zpívala francouzsky *3*
  • Vendula

    Ahojky Domi já včera kvůli tobě brečela byla jsi snad úplně nejlepší i když jsi se ještě zpěvačkou nestala byla si moje nejlepší zpěvačka




    Venda *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit