Přejít na výpis diskuzí

Drew Fuller

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vážně boží! A ty jeho vošíška *14*
    • Re: ♥gnh,kj

      je úplně slaďoučký je prostě nejhezčí úplně vlastně ne ale je tak pěknýýýýýýýýýýýýý
      *14* *4* *8* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *4* *8* *15* *15*
    • vercidelko

      Re: ♥

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* jj je upe sladký v Čarodějkách hlavně upe good *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • l.e.n.u.l.k.a

        Re: Re: ♥

        souhlasím♥upa sladkej♥ *14*
  • je naj sey chlap na zemi

    *14* milujem hooooooooooo....
    *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: je naj sey chlap na zemi

      zase ho uvidime...carodejky zase budou hrat v TV!!
  • renatesaskiemoncev

    Vampire Clan

    Nejlepší a nej byl v Klanu upírů - sice jsem se tu noc chtěla dívat upe na jiný film, ale jsem ráda toho omylu... *14*
  • Nejnejnej

    *14* Je překrásnej *4* zbožňuju ho *14* je tak sladkej *14* *14* *4* *8*
  • ach jo

    TAk tady je to super teda no...dikyyyyyyyyyyyyyyyproč ja se snažim
  • Neni vam trapne??

    Neni vam jako trapne?porad tu pisete jak vam nechybi jak ho milujete ale nove fotky nove prispevky nic nic..nezajem ...a to si rikate fanynky??
    • Re: Neni vam trapne??

      hej přeně sice pišu trochu pozdě ale jste vážně trapný))- A navic existujou jiní než on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • hej

    tak to tak neprozivejte!!
  • Chris dead

    tak jo a musim se přiznat ž sem doooooost brečela když Chris umřel.
    Pamatuju si že ten díl s jeho smrtí dávali na Nově v pondělí a já sem to nemohla vydržet a tak sem se na minivideo koukla už v pátek po škole a totálně sem se složila když tam umřel.
    Achjoooo!!!!!Já ho miluju !!!!!!!Nemůžu bez něj žít!!!!!!!Probulela sem CELEJ víkend a pak sem viděla tan díl ještě v pondělí a probulela CELEJ TEJDEN !!!!!!!!!! A ještě teď když si na to vzpmenu se mi chce brečet.....ajéje mám slzy v očích, musím dopsat....
    • Re: Chris dead

      Noo, ja sem taky brečela, ale pak sem skoukla naky dalši filmy s nim, a taky posledni dil 8 serie, kde normalně žil, a tak už se mi brečet nechtělo,.. *3*
  • Drew in Vampire clan

    Já ho prostě miluju aje STRAŠNÁ škoda že už ho nemůžu vidět ani v Charmedkách páč skončly *5* *9* .Nedávno dávali na Nově Klan upírů kde rál tak sem se samo koukala. A byl tam NÁDHERNEJ!!!!!!!!! A byl to snad první film kde sem fandila vrahovi a největtšímu záporákovi. *5* *3* Naši měli jako připomejnky že to neni film pro mě a blablabla *13* *9* *13* ale já sem ho MUSELA *14* vidět a je skvělej (film) ale ještě skvělejší je tam Drew samo.... *14*
    • Re: Drew in Vampire clan

      Béééé...ja sem to nevydělááá!!!! *16* *8* *10* *10* *9* Ale viděla sem to na youtubku teda ne cely a v angličtině...xD Twl...sem nemohla...prej jak ho ta ženská polila čajem a von: "Fucking bitch!!!!" a roztřískal jí tu hlavu tou tyčí...wole...ale ta jeho reakce.. *1*
  • Drew

    Je to ten nejúúúúúúúúžasnější mužskej na světě!!!!!
    Všechny ho žerem....
    Má ten nejsladší úsměv, který jsem kdy viděla a ty oči!!!
    No prostě kus!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit