Přejít na výpis diskuzí

Edward Speleers

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :!

    Panebože lidi vzpamatujete se!!! Vždyť je to úplně jedno! Tu roli prostě dostal Edward Speleers, a vzhledem k tomu, že stroj času neexistuje, asi těžko můžete změnit obsazení...Navíc myslím že by to vyšlo na stejno, oba dva si jsou hodně podobní (jak vzhledově, tak v herectví)...myslím že tím, že budete urážet jak sebe a tak je a budete si nadávat do já nevím čeho (upřímně - hrozně se tím shazujete), nic moc nevyřešíte ani nezměníte.....a to že si tady nadáváte do hnojů.....no řekněme, představte si že jste jeden z nich (libovlný výběr) a narazíte na takovouhle bandu....stopro si každá z vás minimálně jednou představovala, jaký by to bylo kdyby....vás potkal, totálně se do vás zabouch....a nebudem si vykládat že mnohé z vás sní i o promilované noci z jedním z těchle krasavců(ne, vaše choutky nechám Bohům a Bohyním na Olympu)..tohle nezapřete.
    ...být jedním z nich, co byste si asi o sobě mysleli, hmm? Nebudu to rozebírat - nechci vás urazit, ale jestli nemáte rádi Eda a milujete Alexe, tak sem nelezte, diskutujte si "o svým na svým" a naopak.
    ...a co se týče toho obsazení: je pravdou, že věkově by se na Eragona hodil spíš Alex, ale Eragon je vyspělá postava, ne idiot z jednadvacátýho století - tím nechci urazit Alexe, pouze narážím na fakt, že tam platí jiný pravidla: "mužem" se chlapec stane v 16 a Eragon má hodně co dělat, aby se vůbec udržel naživu, takže je mužnější než se na jeho věk zdá....a v tomhle ohledu, milé dámy (a teď se neuražte), suveréně vede Edward Speleers.
  • maki14

    CHJOOOOO!!!

    ...slyšela sem něco,že prej randí s Annou Poplewell....
  • fifinka7

    špatná fotka

    aoi, hele newim jestli ste to tu už řešili, ale ta fotka na první stránce v tý bílí mikče, tak to neni edward, ale jesse mccartney.
    • Re: špatná fotka

      Myslíš tu stou košilí bílou...?? *3*
  • I

    Ed je parádní herec měli by ho obsadit do víc filmů,.. nevím co se jim na něm nelíbí... ale už se těším na 2 díl eragona... už aby to bylo... :) *14*
    • maki14

      Re: I=(

      Ahojky...slyšela sem,že prej dvojka nebude *9* ...prej jednička nebyla dost výdělečná...=((...snad to neni pravda...!!!
      • Re: Re: I=(

        dofam že dvojka bude nebo veznu sekyru a useknu sy hlavu
        *1* *1* *1* *1*
    • Re: I

      jj Ed je upe úžasnej ale nevím o tom že by se natáčel druhý díl... nebo Ano? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: I

        Prý by snad měli akorát ty ostatní herci co hráli v eragonovi natáčejí něco jiného tak se čeká na to až to dohrají aby mohly natáčet..:))) *14*
    • Re: I

      Eště něco Alex není špatnej taky ale Ed se do erogana hodil víc hlavně Alex vypadá lehce eště jako dítě... jako 15-tiletý...
  • kordelie

    ed

    edward je nádhernej na těch fotkách vypadá skvěle hlavně v eragobovi už mm všechny jeho knížky. MILUJU HO. Alex je proti němu NULA. jo a VY lidi co chodíte sem na ten profil vám říkám. TAK SEM NECHODTE KDYŽ HO TAK NESNÁŠÍTE. NEPOZNÁTE VŮBEC HEZKÝHO KLUKA

    *10* *14* *14* *14*
  • kjaneckova

    Alex Pettyfer???

    Já si myslím, že Edward se na Eragona hodil víc. Ten Alex Pet.. Nabo jak se jmenuje, vypadá jako ubohá napodobenina Eragona (Edwarda)
    • Re: Alex Pettyfer???

      to je pravda ten Alex by se do toho Eragona vůbec nehodil *3*
  • renatesaskiemoncev

    Chci další díl!!!...xoD

    Já jsem ERAGONA viděla poprvé sice včera.xoD,ale mám ráda podobné tipy filmů a vzhledem k tomu,že je to z roku 2006,tak by mohl být ten druhý díl.xoD
    _
    A Ed se tam hodil...náhodou...=o)
  • jituska80

    Brisingr

    U nás je už v prodeji nejnovější knížka Brisingr.. jsem fakt zvědavá..
  • eragon

    ahoj edwarde dáš do kin druhí díl.Odepsat mi můžeš na e-mail mm.sidl@seznam.cz
    • Re: eragon

      ty asi musis bejt hodne vypatlana co ??? *1* paneboze jaktoze takovy lidi jeste existujou *5*
  • eragon

    KDY DÁ ERAGON NA DVD 2DÍL FILMU *3* *4* *1* *3* *3*
    • Re: eragon

      ten se jeste kloudne nezacal natacet *3*
    • Re: eragon

      Eldest se začne točit až tenhle rok a měli by ho dodělat do roku 2011, protože herci co hráli Aryu a Murtagha neměli čas protože točili jiný filmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit