Přejít na výpis diskuzí

Edward Speleers

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: jůůůůů

    jses pekne trapna s tou prezdivkou *5* *5* *5* *5*
  • Re: Super Web

    fakt uzasnej blog, ale nejuzasnejsi je z nej ed,to se musi nechat =) *14*
  • Bomba

    Evelin!!! Ten blog je super!! úplně jsem si poslimtala klavesmici!! *14* Nej jsou ty fotky a animace!! *3*
  • Super Web

    Jestli chcete vidět spoustu jeho fotek a vědět něco blíže o něm tak koukněte na web http://edwardspeleers.blog.cz/rubriky/galerie
    Nebudete litovat!! *5* *3*
  • Re: Re: Ed

    jj *1* *4*
  • super!

    *14* je prostě super a děsně slatkej!!!!!! *4*
    Ale ta kráva s kterou chodí je pěkně hnusná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *14* *16* *15*
  • jůůůůů

    on je tak supeeer!!! a sladkej!!!! *14*
  • jsem ráda ze eragona nehrál sumpert nebo alex pettyfer, co ho mel taky hrát,ed je proste nejlepsi!!!! ed je tak nádhernej. *14* *3*
  • ED!!!!!!!

    Edík je tááák nááádhernej. *14* Zamilovala jsem si eragon. Eragon je táááák skvellej film. a edík, no náádhera!!! ten nejhezčí herec. *14*
  • Milášek

    Je to nej klučina světě ..je moc krásnej a Eragona zahrál fakt dobře ! Mociky moc ho zbožbuju .. *14* *3* *14* Chcu ho vidět na živo *9* *9*
  • ed je nadhernej

    ed je moooc peknej,proste nadhernej. ale i dobrej herec. od ty doby co sem videla eragon, sem si zamilovala jak film, tak eda. je vazne mooc peknej. *14* *14* *15* fakt
  • láskuju ho! *14*
  • Je šíleně krásný asi jsem se zamilovala *14* *4*
  • Super

    Ten jeho úsměv... *14* Úplně se mi z toho úsměvu podlamujou kolena. *3* Je kráááásnej a myslím, že Eragona zahraje dobře *3*
  • eragon

    neni nejhorší, ale kdyby tam dali sumperta nic by tim nepokazil spíš naopak *14*
  • no neni nejhorší, ale sumpert je fakt lepší
  • znám hezčí

    edward neni ošklivej sice znám hezčí ale i ošklivější... *3*
  • No myslim ze i Jeremy i Ed sou moc pekni ale Ed je takovy novacek jeste nikdy sem ho nikde jinde nevidela az v kine byl vystaveny na bilboardu a Jeremyho toho sem zase videla ve spousta filmech rikam proste oba sou zlaticka proste blondacci......... *14* *14* *14* *14* *14* *14* ale libi se mi jeste jeden blondacek Chad taky moc peknej....Chad Michael Murray kouknete se na nho taky nekdy je moc peknej *14* *14* *14* *14*
  • eragon

    Je hezčího kluk ale to si myslítevy je hezkej ale až uvídíte jiného tak to o něm říkat budete je fakt hezkej *5* *14* *3*
  • není hezčího kluka

    Já s váma nesouhlasím. Ed je nádhernej kluk. A ve filmu bude určitě hodně dobrej a ještě víc hezkej. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit