Přejít na výpis diskuzí

Edward Speleers

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milasekmonicka

    Ed

    Mně se Ed fakt líbí! *4* je tak sladkeeeej *14* fakt upa boží *1*
  • Re: Re: NESNÁŠÍM EDA

    Ed je skvělej-...lidi jak se přihlásim
  • to víš že je alex lepší a hezčí

    Jo ALEX je lepší *5* Ed je divnej jak něco..
  • ALEX JE LÉÉÉÉPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

    Alex je nej,Ed je proti němu ubožák!!Alexovi by to v Eragonovi seklo mnohem víc než tomu debilovi,co má HUBU JAK KACHNÍ ZOBÁK *1* *1* *1* !!!!!!!
  • Re: Re: Re: Re: Re: NESNÁŠÍM EDA

    PETTYFER JE NÁDHERNÝ !!!!!!!!!
  • Re: Re: Re: Re: NESNÁŠÍM EDA

    jeste ze pettyfer odmítl, protoze vypada jak naky maly decko a vubec se na eragona nehodi!!!! Ed je lepší :-P a hezčí ;)
  • Re: Re: Ed je úúžasnej

    oáni ted když to čtu,tak tám mám napsanou blbost,myslela jsem kdo by hrál eragona,kdyby to zfilmovali a ne Eda,chybička se zkrátka vloudí všude *3* *15*
  • Re: Ed je úúžasnej

    to já taky,když jsem před 2 lety dočetla eragona říkala jsem si kdo by asi hrál Eda kdyby to zfilmovali,a pak když před natáčením dali na net jednu jeho fotku,tak sem si říkala,že mohli vybrat lepšího,protože na té fotce se mi fakt nelíbil..ale když jsem pak šla do kina byla jsem mile překvapena a říkala si,že to nemůže být ten kluk z té fotky,dyt tenhle kluk ,který se na mě dívá z plátna těma krásnýma modrýma očima je tak hezkej a sexy...byla jsem tomu ráda,že to tak dopadlo,a u mě je to co říct ,protože já na blondáky nejsem,ale tenhle mě tak učaroval *14* *3* *3*
  • Re: what

    I think that you are a very stupid girl *15* *15* *15*
  • Re: nepřipadá mi fajn

    mě připadá jako moc milej kluk odvedle,nevidím,v něm žádného přitrdlého frajírka ale moc hodnýho a hezkýho kluka
  • Re: Re: Re: NESNÁŠÍM EDA

    alex je tak super jak sanky v letě holka,je to takové hnusné vyžle,které udržujou přiživotě takové krávy jako ty *16* *16* *16*
  • Re: Re: NESNÁŠÍM EDA

    TO TEDA JE ! EDWARD VYPADÁ JAK KŘÍŽENEC BĚLOCHA S NĚJAKÝM ŠIKMOOKÝM AJE HNUSNÝ JAK VYBLUTÉ ZELÍ.A ABYS VĚDĚLA ROLE ERAGONA BYLA NEJPRVE NABÍDNUTA ALEXOVI !!! AŽ PAK JAK ODMÍTL,NABÍDLI JI EDWARDOVI.TO UŽ O NĚČEM SVĚDČÍ
  • Re: NESNÁŠÍM EDA

    tady někomu šíleně šibe a já to nejsem!!
    ALEX PETTYFER a hezčí jak EDWARD??!! seš vadná dítě,víš to? *13*
  • NESNÁŠÍM EDA

    ŠKODA ŽE ERAGONA NEHRÁL ALEX PETTYFER,TEN JE ASPON MOCHEZKÝ ! ED JE HNUSÁK *9*
  • Ed je úúžasnej

    Fakt super filmík..mohla bych na něj koukat pořád..Ed je fakt sladkej, to se musí uznat *14*
  • Fan stránky

    Fan stránky http://www.eragon1.net
  • Pomůže někdo??

    Ahojky.Nevíte prosím někdo kam bych si mohla napsat o autogram??Prosím napište na muj e-mail.Ne sem.Muj e-mail: andyluk@centrum.cz
    Mocinky děkuju
  • eragon

    Tak tenhle kluk se mi fakt líbí *3*
  • EDIK :-*

    Holky nemá cenu sem něco psát protože ho všechny milujete....ale JÁ HO MILUJU UPE K SEŽRÁNÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • !!!!

    neznasam toho panxartskeho jesseho k nadhernemu edovi daju takeho skratosa!!!!!!!!!fuj!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit