Přejít na výpis diskuzí

Edward Speleers

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maki14

    Happy B-day =)

    Happy birthday.....XO... *14*
  • narzis

    eragon

    nedavno jsem ten film videla a strasne bych mu prala aby si mohl zahrat jeste v jinychfilmech rptoze zatim se mo nemohl ukazat jak umi hrat ale v tom filmu se mi libil,tak uvidime vse nej nej ;)
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší k narozeninám Ede *14* *14* *1*
  • náká kravina ne ?

    tak v životopise je napsané že má narozky 21.12 1987 a nahoře v popisu je napsané 7.4 1988 :D tak jako kdo to psal ten životopis protože se narodil 7.4 1988 :D ... *13*
  • Film a kniha

    K filmu: těm, co možná nečetli knížku, se film zdál skvělý. Mě osobně by se ten film také líbil, je hezky provedený a obsazení Eragona, Rorana, Arye, Murtagha, Broma a Durzy se mi líbilo, ale film bohužel s knihou toho nemá nic moc společného. Za prvé, Eragon Safiře jméno hledal, a ve filmu mu ho řekla ona, za druhé tam vynechali tolik postav a důležitých událostí (bylo jich dost a dost to překopali), jak někteří z vás psali. Orik, rozhodně, ten tam chyběl, ale bylo toho víc. Také ten příběh v celku pomotaly. No, *4* ale vezmu to takhle, film byl hezky zpracovaný, ale ne moc podle knihy, mohli si s tím víc pohrát. Jinak, Edward to myslím zahrál v celku dobře. Bohužel musím říct, že film se ROZHODNĚ nedá s knihou srovnat. Knížka je úžasná, doporučuji. Eragona jsem si sice představovala jinak, ale Ed se do role Eragona také moc hodí. Můj názor. :)) Doufám, že Eda brzy obsadí do další role. :))
  • brittanyandalvinstar

    Eragon

    ahojka lidičky! Vy se hádáte jestli je Edward lepší nebo horší než Alex.... Myslím si, že ke vší hrůze v jaké je eragon provedený, to vyšlo dobře... Mám přečtené všechny 3 díly nejméně dvakrát a Eragona jsem si vždycky živě představovala,...ale děj i Erago se režisérům trochu vytkly kontrole....jestli znáte příběh z knihy, určitě budete se mnou souhlasit, že ten příběh je o hooodně zkrácenej a předělanej... Kde se ztratil Yeazuak, Dras Leano, kupec Jeod, trpaslíci a hlavně Orik??? Fakt mi to ve filmu chybí... A nechci nikoho urazit, ale rozhodně do role Eragona více sedí Edward, i když nejsem zrovna jeho nej fanoušek :) myslím si, že je pěknější než Alex, ale toť jen můj názor ;) :D
  • :!

    Panebože lidi vzpamatujete se!!! Vždyť je to úplně jedno! Tu roli prostě dostal Edward Speleers, a vzhledem k tomu, že stroj času neexistuje, asi těžko můžete změnit obsazení...Navíc myslím že by to vyšlo na stejno, oba dva si jsou hodně podobní (jak vzhledově, tak v herectví)...myslím že tím, že budete urážet jak sebe a tak je a budete si nadávat do já nevím čeho (upřímně - hrozně se tím shazujete), nic moc nevyřešíte ani nezměníte.....a to že si tady nadáváte do hnojů.....no řekněme, představte si že jste jeden z nich (libovlný výběr) a narazíte na takovouhle bandu....stopro si každá z vás minimálně jednou představovala, jaký by to bylo kdyby....vás potkal, totálně se do vás zabouch....a nebudem si vykládat že mnohé z vás sní i o promilované noci z jedním z těchle krasavců(ne, vaše choutky nechám Bohům a Bohyním na Olympu)..tohle nezapřete.
    ...být jedním z nich, co byste si asi o sobě mysleli, hmm? Nebudu to rozebírat - nechci vás urazit, ale jestli nemáte rádi Eda a milujete Alexe, tak sem nelezte, diskutujte si "o svým na svým" a naopak.
    ...a co se týče toho obsazení: je pravdou, že věkově by se na Eragona hodil spíš Alex, ale Eragon je vyspělá postava, ne idiot z jednadvacátýho století - tím nechci urazit Alexe, pouze narážím na fakt, že tam platí jiný pravidla: "mužem" se chlapec stane v 16 a Eragon má hodně co dělat, aby se vůbec udržel naživu, takže je mužnější než se na jeho věk zdá....a v tomhle ohledu, milé dámy (a teď se neuražte), suveréně vede Edward Speleers.
  • maki14

    CHJOOOOO!!!

    ...slyšela sem něco,že prej randí s Annou Poplewell....
  • maki14

    Re: I=(

    Ahojky...slyšela sem,že prej dvojka nebude *9* ...prej jednička nebyla dost výdělečná...=((...snad to neni pravda...!!!
  • Re: Re: I

    Prý by snad měli akorát ty ostatní herci co hráli v eragonovi natáčejí něco jiného tak se čeká na to až to dohrají aby mohly natáčet..:))) *14*
  • Re: špatná fotka

    Myslíš tu stou košilí bílou...?? *3*
  • fifinka7

    špatná fotka

    aoi, hele newim jestli ste to tu už řešili, ale ta fotka na první stránce v tý bílí mikče, tak to neni edward, ale jesse mccartney.
  • Re: I

    jj Ed je upe úžasnej ale nevím o tom že by se natáčel druhý díl... nebo Ano? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: I

    Eště něco Alex není špatnej taky ale Ed se do erogana hodil víc hlavně Alex vypadá lehce eště jako dítě... jako 15-tiletý...
  • I

    Ed je parádní herec měli by ho obsadit do víc filmů,.. nevím co se jim na něm nelíbí... ale už se těším na 2 díl eragona... už aby to bylo... :) *14*
  • Re: Re: to víš že je alex lepší a hezčí

    Ježiš marja proč tu lezete na tuto dizkuzi si běžte na ten jeho na něho toho slizouna vypadá jak vysušená makrela zato ed je božský asi ste slepééééé a nelezte tu PS: Kdyby Vás edward viděl tak pude blít *8* *8*
  • katerka11

    Re: NESNÁŠÍM EDA

    to neni pravda!!!!!!!!! *16*
  • katerka11

    Re: to víš že je alex lepší a hezčí

    to neni!!!!!!!!!!!!!
  • katerka11

    Re: Miluju ho

    ty se mas *9* .......... *1*
  • kordelie

    ed

    edward je nádhernej na těch fotkách vypadá skvěle hlavně v eragobovi už mm všechny jeho knížky. MILUJU HO. Alex je proti němu NULA. jo a VY lidi co chodíte sem na ten profil vám říkám. TAK SEM NECHODTE KDYŽ HO TAK NESNÁŠÍTE. NEPOZNÁTE VŮBEC HEZKÝHO KLUKA

    *10* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit