Přejít na výpis diskuzí

Edward Speleers

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kjaneckova

    Alex Pettyfer???

    Já si myslím, že Edward se na Eragona hodil víc. Ten Alex Pet.. Nabo jak se jmenuje, vypadá jako ubohá napodobenina Eragona (Edwarda)
  • janik16

    Re: Re: Re: NESNÁŠÍM EDA

    nahoře vpravo máš tam napsáno přihlásit , ukáže se ti tam taBULKA A TU VYPLNÍŠ tóď vše
    *3*
  • janik16

    Re: ALEX JE LÉÉÉÉPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

    jestli nesnášíte eda speleerse , tak co děláte na jeho profilu , nemusíte sem chodit když ho nesnášíte alex vypadá jako VYBLITÁ KOPA HNOJE , edward sice neni zrovna nádhernej ale na eragona se hodí líp , vypadá víc mužně . ikdyž sem si ho představovala v knížce jinak , má tam mít hnědý vlasy
  • renatesaskiemoncev

    Re: NESNÁŠÍM EDA - ...

    Neříkám,že je Alex škaredý - to ne - mě se ale víc líbí Ed - a navíc, kdyby ho hrál Alex, tak by mu bylo s těží 15let a to by režisér asi...no myslím,že by kvůli věku neprošel ani kástingem...
    _
    Ale jinak nic proti němu...=o)
  • renatesaskiemoncev

    Chci další díl!!!...xoD

    Já jsem ERAGONA viděla poprvé sice včera.xoD,ale mám ráda podobné tipy filmů a vzhledem k tomu,že je to z roku 2006,tak by mohl být ten druhý díl.xoD
    _
    A Ed se tam hodil...náhodou...=o)
  • Re: eragon

    ten se jeste kloudne nezacal natacet *3*
  • Re: eragon

    ty asi musis bejt hodne vypatlana co ??? *1* paneboze jaktoze takovy lidi jeste existujou *5*
  • Re: eragon

    Eldest se začne točit až tenhle rok a měli by ho dodělat do roku 2011, protože herci co hráli Aryu a Murtagha neměli čas protože točili jiný filmy.
  • jituska80

    Brisingr

    U nás je už v prodeji nejnovější knížka Brisingr.. jsem fakt zvědavá..
  • naggisek

    Re: ALEX JE LÉÉÉÉPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

    Jo..asi tak..alex...natocil stormbreaker kterej nebni moc znamej...tahle by o něm bylo vic vidět noi :'(
  • eragon

    ahoj edwarde dáš do kin druhí díl.Odepsat mi můžeš na e-mail mm.sidl@seznam.cz
  • eragon

    KDY DÁ ERAGON NA DVD 2DÍL FILMU *3* *4* *1* *3* *3*
  • Re: ed

    1) ed is name 2)I love Katrine
  • Re: to víš že je alex lepší a hezčí

    Thanks *1*
  • Re: jéé

    TY se máš *9* .... *1*
  • jéé

    on má stejně narozky jak já :-D
  • Fuj

    Alex je hnusný. Film by uplně zkazil *9* . ED je úplně nádherný. *3*
  • dodisek

    Miluju ho

    Ed je prostě sladkej *3* *3* .Neznám hezčího kluka než je on.Už se těšim na další filmy s nim v hlavní roli *14* .
  • nikolka77

    Miluju ho

    On je upo supeeer *14* no je plostě mooc klásnej mám jeho podpis a 5 plakátů...) *14* *14* *14* *14* *14* mám ho mooc ráda....
  • Ed

    Ed je sympaťák. Film Eragon mám ráda četla jsem i vydané knihy *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit