Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám jí moc ráda, ale pokud je šťastnej Loui tak jsem šťastná i já. Zdá se mi blbý jí nenávidět. Představte si sebe na jejím místě. Taky by jste nebyli rády, kdyby vám záviděly nějaký hloupý husy. *3*
  • Holky a vy se fakt klidněte . Nenávidíte El ,protože chodí s Louisem a přitom ji ani neznáte. Já taky nejsem zrovna nadšená že Louis a El jsou spolu , protože ho mám ráda <3 ,ale nenávidět ji to je fakt hloupý . Možná má nějaký chyby ,ale nikdo není dokonalý .
  • Všechno nejky Eleanor *4*
  • Ta kr*va jedna! Sebrala mi mýho manžela! A za to bude pykat, ču**a jedna hnusná!
    • N a Louise můžeš zapomenout s takový slovníkem a chováním!!!
      Bye Bye!! *10*
    • Annie Tomlinson - Ty si myslíš že by tě Louis někdy chtěl?! Nemáš ráda nikoho s kým Louis promluví. El a Louis se k sobě hodí. A mimochodem podle toho jak se chováš by o tebe Louis ani nazavadil!
  • Ááááá, dneska má na narozeniny!!! Vše nejhorší!!! *11* *11* *10* *10*
  • ahoj já jsem jedna z těch co mají doma zarámovaný podpisy 1D a mám 2 podpisy od Louiho nechce ho někdo??? Prodám cena 500,- *4*
    • já bych ho brala *3*
  • jo jasně jedináče a to že má 2 sestry to uz nikdo nevi https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6iSVoC3AelM#at=20 já vás nepobíram
    • Ewiksouis
      Nejsou oni 4? Christina, Talisha, Gretchen a Eleanor Calder?
  • Oh god! -.- to jí fakt nemůže přestat závidět? Chodí s Louim..so what? El je úžasná holka a nezaslouží si tyhle vaše blbý závistivý kecy -.- Nesnášte ji? Proč sakra? co vám udělala? Protože chodí s Louisem? Představte si, že byste byli v její situaci.. "Fanynky" by vás nesnášeli.. jak by bylo vám?! hm?! Neztěžuje jí život!
    El je skvělá a krásná. Pro Louiho ta pravá.
    Adios, bitchez! :33
    • Hele já El nemám ráda a ne pro to, že by chodila s Louisem, ale je mi nesympatická. A jenom kvůli tomu, že někdo nemá rád přítelkyni někoho z 1D, není hned fanynka (reakce na ty uvozovky)? A ty ji snad znáš, že říkáš, že je skvělá a pro Louise ta pravá? Ne neznáš ji, maximálně z fotek a videí *3*
      Adios Bi*ch
  • Zendaya123
    Všetko naj El *3* *4*
  • Hodí se k sobĕ.. Preju jim to..:) Jsem directionerka uz dlouho a nejvíc miluju Louise..:'3
    Kaaamo, držím palecký..:*..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit