Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem LS a zároveň ES.. jenom na úvod :D Nevím jestli se rozešli, ale nikde se o tom nepsalo (je pravda, že jí posledních pár měsíců nikdo s Louisem neviděl, ale nevíííím...) a ani nevím jestli jsou zasnoubení.. o tom jsem taky nic neviděla...Nemám ráda lidi, který urážej ostatní ikdyž je neznaj, ale je to jejich věc. A jenom jedna věc Eleanor není modelka (teda alespoň si to myslím a vpodstatě vím)je studentka na univerzitě!! :DDD Ale modelkou by bejt mohla.. Už jsem tu někde četla a je to pravda; no taááák...lidíííí dřív jsme byli 1 rodina. Pamatujete, když měli kluci napsaný jméno na kusu papíru? Když se Hazza a Loui mohli objímat bez problému? Když byl Zayn stydlivej? Když Larry bylo jenom nádherný přátelství? Když se kluci smáli každej den a my snima? Když je nikdo, ani hateři, ani paparatzi, ANI FANYNKY nemohly strčit na zem? Když přinesli úsměv do Afriky? Když Hazzy spadl na pódiu na donutil nás smát? Když v našem fandomu nebyly hádky? TO VŠECHNO. TA RADOST. TO KOUZLO OKAMŽIKU. TY ÚSMĚVY. TO PŘÁTELSTVÍ. TA LÁSKA. TY ČASY, KDY JSME JE PODPOROVALI V ČEMKOLI. TA MINULOST. TO VŠECHNO JE PRYČ, ŽE ANO? A NEZNIČIL TO NIKDO JINÝ NEŽ MY, FANYNKY (jasně paps, haters, měli na to vliv, ale né tak velkej jako my, jako ten nejlepší a největší fandom světa,jako ti, co je měli podporovat) MY TO ZNIČILI... VÍM ŽE ASI DOSTANU HODNĚ NADÁVEK A DISLIKŮ, ALE TOHLE JE MŮJ NÁZOR A DRŽÍM SE HO.. KLUCI ŘÍKALI AŤ SI STOJÍME ZA SVÝM A NENECHÁME NIKOHO, NIKOHO ZMĚNIT NÁŠ NAZOR. ZMĚNIT NÁS..ALE NA TY ČASY UŽ HODNĚ Z NÁS ZAPOMNĚLO...
    • promin ,pripada mi to trapny
    • Souhlasim a móóóc !!!! =)
  • Proč jí nadáváte?Jste normální?? Ona je užasná a vy ji nadáváte ikdyž ji neznáte.Děte někam LS.Už to přeháníte.Jste fakt jak jeblí.Louis není gay tedy podle mě!!
    Vy si myslíte že gay je.Ale co by jste dělaly kdyby to dal na veřejnost že gay neni?To by jste Eleanor udělaly co?Je to taky člověk.A ona to má 100% horší.Má těžší život.Louise miluje a udělá pro něj cokoliv.A jenom pro něj snáší vaše posraný urážky!!!§ Děte už někam LS!!! Lezete mi nanervy fakt že jo.A jen kvuli ES a LS už nikdy nebudeme rodina.Nikdy-____- Díky moc LS a ES.Přišla jsem o rodinu:*
    Ještě jedn otázečka.Co vám El udělala?Jenom že chdí s Louisem?Kdyby jste byly na jejím místě co by jste udělaly??? Hmm?
    El je silná žena jen kvůly tomu že snáší vaše nadávky a hejty.
    THE END -___________-
    • souhlasím s tebou...nechápu proč jí tolik hejtujete..je to člověk stejně jako vy... nic vám neudělala...co na tom nechápete? Louise miluje,on miluje El...milujou se...a s tím nic neuděláte...i kdyby jste se sebevíce snažili...zamyslete se už konečně nad sebou...prostě se milujou a tečka...jsou spolu šťastní...když jsou šťastní oni tak já taky...El toho musela a musí snášet hodně...tak je už konešně nechejte žít svůj život...nikdo vám do toho vašeho taky nekecají...LS,jděte už někam...nikoho nezajímají vaše názory typu Larry je real apod...shipujte si koho chcete,ale necpěte nám vaše výplody fantazie...už je to vážně ubohéé...
    • Přesně ♥
      Díky některým nemáme tu pravou rodinu directioners *9*
  • soudit lidi podle vzhledu je slabost nikdy nemuzete nekoho soudit podle vzhledu treba je hodna a ma smysl pro humor jestli Louise znate dost dobre (S RUZNYCH POPISU A VIDEI)tak vite ,ze ma rad holky se smyslem pro humor,musi mit rada MRKEV a tak dale me se taky predtim nelibila ,ale uvedomila jsem si ,ze jak vypada je mi uplne ukradeno hlavni je jakou ma povahu a jaka je uvnitr tak treba Miley Cyrus mala rozkosna holcicka s nazvem HANNAH MONTANA a ted princezna s prominutim ubohych videi kde jde videt ,ze jen ukazuje jaka kra.a je ,ale me neurazite kdyz mi sem napisete ,ze se mam jit podnout nebo neco jineho JÁ MÁM SVŮJ NÁMĚT A STOJÍM SI ZANÍM
  • Nechápu, proč je tam ,že je bývalá holky Louise *10* vždyt Larry je FAKE !! *3* a El s Louisem oprovdu chodí *14*
    • A na to,že je Larry fake si přišla kde? Elounor může být taky fake,nebo ty jsi snad každý den v jejich blízkosti? Dutý hlavy mrkví 1!!11!1111!!!1!!1
  • LarryForever
    Co dělá na osobnostech, když nic nedokázala? To, že je podstrčená Modestem k Louisovi ji nedělá slavnou. -.-
    • Ewiksouis
      presne
    • nezáviď, dělá tě to ještě trapnější než doopravdy jsi. Je to od tebe trapný!!! *6*
    • děláš si srandu?
      někoho třeba inspiruje, chápeš? je krásná a to jak zvládá ty hejty od takovej lidí jako seš ty, já a spousta dalších lidí třeba obdivujeme.
      A navíc, není podstrčená modestem, kdyby Louis byl gay a chtěl být s Harrym tak by s ním byl.
      Už vás mám fakt dost. Pak se na nás nemají všichni dívat jako na nenormální fanoušky.
      • Lilysek69
        Normální člověk: Zlato, já neřekla že El není krásná ;) El je dokonalá, nádherná, chytrá a milá a chtěla bych vypadat jako ona :33 Ale jsem LS a to nezměním. Lou není s Harrym protože museli podepsat smlouvu s Modest, že jsou všichni z One Direction heterosexuálové ;) Ale jestli Lou řekne,že je s Harrym tak zřejmě ztratí hodně fanoušků a pak kdo je tu nenormální ;) Když bude s El-já to vezmu :3 Miluju Elounor, ale to nemění fakt, že jsem Larry Shipper. Ale zřejmě už nikdo nechápe,že nejsme ES a LS, ale máme být Directioners family.. A to už dávno nejsme.. :(
    • Lilysek69
      Je herečka.. Chodí s Louim :DD Hraje ten dokonalej vztah s Louim :DD Ale Harry nic hrát nemusí <33 Ten je s Louim PER-FECT :3 :D
  • ahoj proč el ubližujete vy ste nenormální vy ste pipky.Ani nevíte jak by vám bylo kdybi vám takle ubližovallllllll *16* *16* *5* *5* *2*
  • Už se jako zklidnete s tim. Hádáte jak idioti.
    • míš pravdu *16* *16* *16* *16* *16*
  • Romca10
    Nikto vám nehovorí, aby ste Eleanor mali rady, ale aspoň ju rešpektujte! Je ťažké byť frajerka jedného z 1D chlapcov, pretože hneď ako oznámia, že sú zadaní, ju hneď musíte začať hejtovať, bez toho, aby ste o nej niečo vedeli. Spamätajte sa. Toť vše.
  • Tak jo, už mě to tu pěkně štve. Celé dny pozoruji jak sem přibývají další, a další nenávistné zprávy. Už se dop*dele vzpamatujte ! Jak by bylo vám kdyby vám ostatní posílali nenávistné vzkazy typu: Zdechi ku*vo! Chceš jen Louisovi peníze a slávu, zdechni ! Jsi jen laciná dě*ka ! Sorry lidi ale to už fakt přeháníte ! Kluci už dávno s Modestem smlouvu ukončili a ? Elounor jsou stále spolu ! Tím netvrdím že jsou real, ale ani neříkám že je Larry real, já sama se přikláním k Elounor, ale Larry mi chybí jako nej kámoši. A vy holčičky které si myslíte že vás Louis tajně miluje, tak se vzpamatujte ! Vždyť o vás ani neví že někdo takový existuje ! Víte když se tak nad tím zamyslím tak mi je líto toho jak jsme teď dopadli. Bývali jsme Directioners family, nejúžasnější a nejmocnější fanoušci na světě ! Překonali jsme i Beliebers a je to pravda ! Vždycky jsme byli lepší než oni.. Protože jsme byli rodina, ale teď ? Jsme čtyři tábory. Ano čtyři: Larry shippers, Elounor shippers, ti co jsou něco mezi, a ti co jsou pravý Directioners a je jim jedno s kým kluci jsou, ale pro pravou Directionerku nebo Directionera je hlavná aby jejich Idolové byli s tou dotyčnou sobou šťastní! Už se vzpamatujte ! Zná z vás někdo doopravdy El nebo Louiho ? NE ! tak se jim laskavě přestaňte plést do života ! a to jak jsem viděla tu kravinu od někoho že El nepatří do Directioners family tak to je pěkná p*čovina ! Všechny jejich přítelkyně tam patří ! Danielle byla, je, a navždy bude (i když už s Liamem nejsou spolu) Directioners Mamma, Perrie bude ta sladká Directioners Princess, El ta krásná bruneta bude Directioners Queen a Sophie ? Ta taky bude Princess sice ji tu nerada dávám ale hold jsem se musela smířit s tím že je s Liamem a víte proč jsem se s tím smířila ? Protože jsem si uvědomila že je s ní Liamko šťastný, a to je pro pravé Directioners hlavní ! a teď do mě jen mi tu pište jaká to je p*čovina že jste taky True Directioners. Ale já nad vámi jenom budu brečet, na jakou úroveň jste se snížili..... Myslela jsem si že nás nic nerozdělí, ale jak je to přísloví: ,,Myslet znamená houby vědět." Vždycky budu stát za klukama a jejich přítelkyněmi protože kluci jsou s nimi šťastní, a když jsou oni šťastní tak Já taky, a Vy by jste měli být taky !
    P.S. Omlouvám se za chyby psala jsem to na rychlo:/
  • Fakt nechápu, proč tu je. Vždyť ona není celebrita. Jen "chodí" s Louisem -_-
    • Přesně.
      • ty si klokan nebo co tak pěkně odhopkej do prdčic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit