Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy jste vážně jako ti novináři! Že Loui požádal Eley o ruku, to se jenom proslíchá, ale jako vy jste tak hrozně hrozní! Vy vážně uvěříte všemu, co se na Os. píše! On/a má pravdu, i kdyby sem někdo napsal, že třeba Zayn chodí s Eley, tak byste tomu uvěřili!!! A Eleanor není mrcha, podle mě je to krásná holka, která má Louiho ráda a dokazuje to tím, že se nefotí polonahá někde jako Miley..!!
    • Adri_xx
      Prosimtě, co to kecáš? Nefotí se polonahá jako Miley (která je zpěvačka, takže jak to můžeš srovnávat?!), a to je důkaz proto, že miluje Louiho? lol
  • Co proti ní furt něco máte?!? Nejsem ani ES ani LS, takže se do toho nerad/a pletu.je vám jasný jak jí asi může být když ji tady furt někdo uráží, jak by bylo vám kdyby na vás takhle někdo nadával! Proberte se lidi, máme být rodina a né rozdělení na dvě skupiny! Jestli chcete aby byl Louis šťastný tak mu vztah s El budete přát.
    Co když si ji Louis bude chtít vzít? co potom? přestanete být Directionerkami? Měli byste být rádi, že je Louis šťastný a ne furt kecy "Louis je můj měl semnou chodit" proberte se fakt, vždyť jste jedna z několik miliard fanoušků, ani pomalu neví, že někdo takový existuje, vím jen že si Directionerka a né člověk který si ho přivlastňuje
  • Jako sorry, ale tohle je už moc. :'(
    Mylela jsem, že Directioners jsou jedna rodina..ale to jsem se asi dost mýlila.
    Já osobně jsem za to, že když bude s El, budu happy.. a i kdyby se ukázalo, že to tak není a je s Harrym.. byla byc stejně ráda. Ať už je Loui s kýmkoli nemusíte jí "hejtovat", vyrožovat smrtí apod. Nikdo nemá důvod nesnášet ji. Nikdo. Ani já, ani vy, ani nikdo ostatní. Znáte ji snad osobně? Předpokládám, že ne. ;/ Tak se proboha, lidi, zklidněte. Vážně.
    A jinak ten popisek.. "Spekuluje se o tom, že pracuje pro agenturu MODEST a v roce 2011 začala dělat společně se svými domnělími dvojčaty tzv. "beard" Louisovi Tomlinsonovi, aby pomohla zakrýt jeho vztah s Harry Stylesem."
    Oh God... ZA CO?! :OO *13* *13* *8*
  • GILA: Máš naprostou pravdu já mám Eleanor ráda je mi sympatická a nikdy jsem o ní neřekla nic špatnýho. Když vidím fotku s ní a s Louisem tak si říkám že jsou krásnej pár a přeju jim aby jim to dlouho vydrželo. A když čtu to že je Harry gay tak mě je to jedno, mě jde jen o to, aby byli všichni z 1D šťastní. A jestli bude Harry chodit někdy s klukem tak aspoň budeme vědět, že máme další důvod proč je milujeme..... že jsou naším vzorem a že to nevadí když není kluk jen na holky. :)
    • Přesně! mě by je u p*dele s kým budou chodit jestli to bude holka nebo kluk, pro mě bude hlavní že je ať už to Niall, Harry, Liam, Zayn, Louis- budou mít přítelkyně tak je budu respektovat:) Proč jste vlastně Directionerky když respektujete kluky jací jsou ale El, Pezzu a Soph ne ? Já taky nemám ráda Soph ale respektuji ji ! Naučila jsem se žít s tím že chodí s Liamem... Ale navždy v mém srdci budou PAYZER ♥ Už se to konečně naučte respektovat-,- Luci, jsem zvědavá co budou dělat až uvidí titulek: Zayn Malik a Perrie Edwards už jsou svoji ? a nebo: Louis Tomlinson požádal o ruku Eleanor Calder ! :DD a nebo s Liamem a to buď se Soph nebo s Dani :3 :D Ale nejvíc se těším jak budou vyvádět až si Nialler a Hazza najdou přítelkyně :DD
    • jenomže louis s ní už nechodí to je ten problém víš
      • :D lol :D a to si vzala kde prosím tě ? :D nemyslíš si že kdyby se rozešli tak by se o tom psalo ? :D neuraž se ale brečím z tebe smíchy :D
  • Ááááá, dneska má na narozeniny!!! Vše nejhorší!!! *11* *11* *10* *10*
  • mne pripada el jako monster bez urazky komu se libi el tak at se jim libi komu se nelibi tak at nani sere ale prosim vas prestante tam psat kraviny tady holky jsou konecne normalni a pisou normaly tak se snema smirte
  • To jste všichni tak naivní vždyť si zkuste dát na Google Eleanor Calder job a co vám vyjede El s Louim a Každá osobnost má fotky ze své Práce tady na Googlu a snad všude ale El ? Zamyslete se neříkám že je loui gay to si ani nemyslím ale El opravdu není modelka byly by totiž důkazy a tím myslím fotografie
  • ok. El taky 2x nemusím, ale to, co někteří z vás píší je moc. Pokud ji nemáte rádi, nikdo vám to nebere, ale nemusíte se do ní hned navážet, ne? Názor na člověka, kterého nemáte rádi se dá napsat i slušně, pokud o tom někdo neví. Ale vlastně, když nikdo nezjistí, kdo jste,když můžete psát pod anonymem, tak můžete psát hovadiny jak chcete, že?
    Díky tomuto jsou pak LS ty nejhorší, přitom většina z nás mají El rádi. Achjo, vážně, vzpamatujte se.
  • podstrčená Modestem? a na každém kontinentu má asi klon, ne?? bože vy už fakt nemáte co dělat, že vymýšlíte také kraviny.. kdyby byl gay, tak by nemusel dělat, že chodí s El, mohl by být jednoduše singl.. a pochybuju že by snesl hrát vztah s někým koho nemá rád.. to by ho ani Modest donutit nemohl, aby hráli štastný pár.. a z videí nemůžete nic vyčíst, dejte na youtube Narry a bacha abyste se nevyvrátily!!! vidíte, co vidět chcete!! a mimochodem měl holku i předtím, a Harry taky!!
    • Subtrop
      Dříve jim bylo tak 16! Našli svou PRAVOU orientaci ty hlavo dubová.-_- Už dříve Modest! (akorát pod jiným jménem) podstrčil u jiné skupiny beard, ten kluk "chodil" s holkama ikdyž je to a byl to gay, teď má manžela.
      • vím že už u UnionJ to tak bylo!! a jasně, uviděl Harryho a najednou se přeorientoval!! to nejde lusknutím prstu ( kámoš má stejnou zkušenost!) takže sorry ale něco o tom vím! a když se na sebe nějak podívají nebo usmějou, tak je to láska?? z videa to nevyčteš ani kdybys to sledovala den co den... a jestli ti to nestačí, tak si na youtube napiš Narry a nevyvrať se, nerada bych tě měla na svědomí :P
        • To není o žádném lusknutí prstu, prostě to tak je já mám taky pár kamarádů gayů a vím o co jde, spoustu klůku prostě chodí s holkama než se vyznají samy v sobě, holky je můžou přitahovat a můžou je mít rádi ale po citové stránce se prostě nemůžou nikdy zamilovat a být šťastní a tak to prostě podle mě má Louí. To co Lou a Harry mezi sebou doopravdy mají neví nikdo ale mě třeba některé videa opravdu přesvědčili a nejde o nějaké doteky nebo obejmutí, ale to jak se jeden na druhýho díva, nebo jejich žárlivé reakce, to jak o sobě mluví nebo když odpovídají na intimní otázky vždycky se na sebe podívají a podobně! A Modest, prostě tomu věřím že El podrstčili Lou jí má rád ale podle mě není zamilovaný, dívá se na ní jinak než na Harryho, prostě je to můj názor ať je to tak či ne, za tím si stát budu! A Niall s Harrym jen dělají kraviny a šahají na sebe ale tam je to uplně očividný že je to jen ze srandy. A ještě chci říct že proti El vůbec nic nemám, je hezká třeba i hodná ale já opravdu mezi ní a Louím nevidím jiskru. Takže toto je můj názor tak mě neukamenujte! :)
          • muzu ti rict ze si mela dobry den ze delas komentare
  • Nadáváte jí i přes to že jí vůbec neznáte, děláte to jen proto že se El s 'vašim' Louisem mají rádi.. Myslíte si, že když napíšete komentáře těchto typů že se rozejdou, nebo co? Kdyby si Louis našel jinou holku, vypadalo by to uplně stejně do tý doby než by chodil s váma, což se nestane. A když už máte Louise rádi, byste mohli pochopit že je s El šťastný a respektovat to. Za to by byl Louis určitě radši, než když jí budete urážet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit