Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Louisová přitelkyně je skvělá *3* *3* *3*
  • Co se týče Larryho tak me připadá roztomilé když si predstavim jak je Harry pritulenej na Louisovi, hodně by jim to spolu sluselo:-) :-) :-) :-*
    • ALE JINAK BYCH GAYE STŘÍLELA!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Oprava fuj hnus ble!!!!
  • Fuj hnus bílé!!!!
  • Nenávidím ji , něco me na ni nesedí. Beztak si kupuje věci za jeho peníze a to znamená ze s nim chodí kvůli prachum.!!!! :-( :'(
  • Nenávidim ji, něco me na ni nesedí. Beztak s nim chodí jenom kvůli prachum a beztak si kupuje věci za jeho peníze!!!!!!!! :-( :'(
    • i kdyz nechapu proc s ni chodi kdyz je eleanor jak spendlik ,kdosi s moji tr rikal ze je anorekticka podivejte se na google obrazky eleanor calder and sophia smith na tom obrazky je ale charrlote toml.a ona, opravdu velmi divne mozna je opravdu modelka a neco vic *9* mas Sandro pravdu ,ze ho bere o penize
      • KUJU *3* *4* *4*
    • a víte co změnila jsem názor taky si myslím že má louie kvůli penezum víte že chodila se všema 1D? dě**
      • ale proč chodila se všema 1D já to nechápu a proč loui zrovna mohla si vybrat justina kdo tady má rád justina já ho nesnáším *16* *16*
        • opravdu chodila s kazdym ???????????????odepis pls
          • jo tak běž na google obrázky a napiš tam eleanor calder a napiš tam členy 1D a máš to
            • diky kuknu *3* *3* *3* *4* *4*
            • chodila se všema kromě liama sorry
      • Děkuji konečně nejsem asi jedina:-) :-) :-)
  • Náhodou je hezká a hodí se louimu *4* *4* *4*
  • Ale je modelka blbko
  • Fakt nechápu, proč tu je. Vždyť ona není celebrita. Jen "chodí" s Louisem -_-
    • Přesně.
      • ty si klokan nebo co tak pěkně odhopkej do prdčic
  • soudit lidi podle vzhledu je slabost nikdy nemuzete nekoho soudit podle vzhledu treba je hodna a ma smysl pro humor jestli Louise znate dost dobre (S RUZNYCH POPISU A VIDEI)tak vite ,ze ma rad holky se smyslem pro humor,musi mit rada MRKEV a tak dale me se taky predtim nelibila ,ale uvedomila jsem si ,ze jak vypada je mi uplne ukradeno hlavni je jakou ma povahu a jaka je uvnitr tak treba Miley Cyrus mala rozkosna holcicka s nazvem HANNAH MONTANA a ted princezna s prominutim ubohych videi kde jde videt ,ze jen ukazuje jaka kra.a je ,ale me neurazite kdyz mi sem napisete ,ze se mam jit podnout nebo neco jineho JÁ MÁM SVŮJ NÁMĚT A STOJÍM SI ZANÍM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit