Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok. El taky 2x nemusím, ale to, co někteří z vás píší je moc. Pokud ji nemáte rádi, nikdo vám to nebere, ale nemusíte se do ní hned navážet, ne? Názor na člověka, kterého nemáte rádi se dá napsat i slušně, pokud o tom někdo neví. Ale vlastně, když nikdo nezjistí, kdo jste,když můžete psát pod anonymem, tak můžete psát hovadiny jak chcete, že?
    Díky tomuto jsou pak LS ty nejhorší, přitom většina z nás mají El rádi. Achjo, vážně, vzpamatujte se.
  • Jinak jste uplně normální :?:O
    Nevím kdo tu má blechy a breberky čižeco ale eleanor a louis se mají rádi tak to pochopte jasný vy mrdky jedny haterský
    *16*
    A klidně mi napište na fb ráda vás zesměšním osobně
  • Kurvo jedna vypičená! Si myslíš, že jsi co? Královna světa? Drž se od Louise dál, jasný?
    • Krávo zasraná di do pí*i ty kurvo.I hate you!!!!
    • Myslíš že El poslechne nějakou pičku, která si nejspíš asi myslí že Eleanor umí česky..
      Ste fakt praštěný, měli by ste se jít s vaší zavistí někam léčit *3*
    • Text Vašeho příspěvkuDi někam a nech jí napokoji :) *16*
      Nebo si to sváma ráda vyřeším pře face
  • Hej, ale mohli byste toho please nechat? Sice ji nemám moc v lásce ale tohle?

    CHUDÁK EL !!!!!!!!!!
    CHUDÁK LOUIS !!!!!!! *3* *9* *10* *14*
  • hej,ale mohli byste toho please nechat? Sice ji nemám moc v lásce ale tohle...

    CHUDÁK EL !!!!!!!!!!!!!!
    CHUDÁK LOUIS !!!!!!!!!!!
  • Eleoňooorka? *6* ty pizda mala vyfappovaná... môj zjebovaný škrečok je krajší ako tvoj ksich -,- alebo je to prd*l? *8* *8* *8* Počúvaj ty bič si vyfajči ten svoj kokos aj s tými chlpami čo tam máš *4* *4* Ty Beardka jedna nechápem ako ťa Louis jeb*, teda ak sa vôbec odvážil podstúpiť ochorenie AIDS a filciek *12* *11* Sa nečudujem že tam máš hniezdo bĺch keď nevieš ani kde ten svôj úd máš... Vyhamané opičie zadky sú krajšie ako tvoje že Bigg kozy (y) Ty si vlastne chlap som čítala že ti zo začiatku chceli amputovaj ten tvoj kkt, ale že im to bolo ľúto ničiť dielo prírody... Takže ty morča zbaľ si tie svoje blchy a jéééééb 5000000 míl od Louiho inak ťa nájdem ty vadžána jedna *16* *16* *16* a ti ťa vykastrujem pakistancom a potom zavoláme Veveričku a tá vyrafe tie tvoje krivé žuby *14* *14* Takže do piiiiči maj sa ty beardka vytrtkaná! :****
    Z lásky Rododendrón45 ♥
    • andulina.pumik
      eh ehm.... z tvýho příspěvku je poznat kdo je pizda... a seš to jedině ty ;) urážet někoho koho neznáš,no to je teda velká věc !! chci tě vidět jak by si ty snášela urážky od ostatních lidí,dokonce světa.Asi by ti to moc nešlo co? Nechci se do tebe navážet, a tim se snížit na tvojí úrověn ;) A pokud správně chápu si LS... no, i přes to že nevěříš v jejich vztah,bys měla pochopit že ona se Louimu neves.ala do života ;) jo a jen tak mimochodem,kluci musej být oooohromě šťastný že maj fanynku jako seš ty. Škoda jen,že nejsou ;). Jo a pro tvojí informaci, jsem napůl LS takže svý urážky na mojí osobu si můžeš strčit někam :)))
    • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :DDDDDDDDDDDDDD si zabil gypsy :D ona je kundič**a :D *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vieš čoo? kurvič*a ???? Eleanorica jeb*utá chlpatá kun*a .. Mám taký pocit že zatiahnem za tú uzdu, priviažem ťa o postel a budem ti tie chlpy trhať jeden po druhom až kým ti hlavu neodtrhnem!! Lebo to čo si ty *16* dovoluješ dievča moje na to nemá nik!! To louíí ma radšej mrkvičku ako teba kun*a jedná .. Ja viem že máš vajcoo!!! Tak mi nehovorte že cikulu ! Lebo ti toho vtáka aj odfotím" Isto ho máš väčšieho ako Louisko :* A tú čipošku on nosí .. ale neje*bal s tebou ale s niekým iným pretože keby jebal s tebou tak by sa tam ani nedostal lebo len by ti dal dole gaťky a už by mu vrazili do hlavy chlpy že by ho ovalilo tak ako keby mu mikrovonka alebo žehlička vrazila do tváre... A ten úd mu hádam vrazil do bruška chudáčik :( *1* *3* *13* *13* *13* *13* úprimnú sústrať !! Bodaj by si tú Eleonoricu spsláchod do záchodaa! Lebo toto je nnormálne že ona vhrá MissPenis 1.miesto!! *12* KU*DAAAAA jedna -_- by som ju do hajzla spláchla ale pred tým by som jej musela tho vtáha odfajčiť lebo by sa jej nezestil do kanála by som jej ho do huby strčila -_- a oči vybodla :* Ahojj! *16*
    • Poslouchej mě pozorně ...Nehodlám ti nadávat a snìžit se tak na tvou ùroveň .. Ale tohle už trošku přehánìš ne ? -_- Jasně LS a jejich inteligence, když přejou smrt někomu nebo si představujì jak ho zabijì a ani ho neznajì ... El je jenom člověk jako my ..Ona si tohle nezasloužì !! Jak by ti asi bylo kdyby to co jsi napsala ty někdo napsal o tobě ? Jak by jsi se cìtila, kdyby ti miliony lidì přáli smrt ? Chtělo by to se nad sebou zamyslet než tohle napìšeš ... Ach jo , chudáci kluci .. Musì být vážně rádi, že majì fanynku jako jsi ty -_- ! Paa :*
    • to by stačilo ne? nemám ju rada ale ukľudni sa ti pi*a!
      *16* *16* *16*
  • Eleaaaanooor je kur*čka najväčšia na svete chlpatá gorila -_- ano honiť nevie a nie to ešte aby mala Louíího :* najkrajšieho na svete! o mal byť môj mužž :* ja som mala mať jeho guľky vedla seba a nie ta chlpatá pi*a -_- Turde france -_- *16* *16* *16* Chlpatá pi*a -_- ved ona ani cikulu nemá -_- koko*a má -_- kur*vička na Tweete bolo že vraj hej chlpy za 2.minúty naratú -_- tak sa vysrala na holenie a chudáčik Louis má teraz z toho depky.. že musí mať vedla seba opicu-gorilu. Isto keď zaspí tak ide spať radšej na zem ako vedla gorili -_- z vajcami -_- *7* *7* *7* *7* *7* *10* *10* *13* *13* je mi ho úprimne lúto bodaj mi sa s nou rozišiel lebo ak nie prídem z motorovou pílov budem jej tam píliť chlpy.. Ešte mu aj pipíka odpíli náhodou -_-
    • tak to bolo trocha slabšie ... :DD Louis ani nevie že existuješ ty mr*ka negramotná :) nevieš pochopiť že si našiel priateľku a je s ňou šťastný? rovnako ako má Zayn Perrie a Liam Sophiu? Nie, zasrané štetky tu budu p*čovať na ženu ktorá vám nič neurobila len preto že chodí s "tvojim" Louim... aha, si myslíš že keby nechodí s El tak tu doletí a požiada ťa o ruku? Čo dosiahneš ak sa rozídu? Loui bude smutný, El bude smutná a ktomu bude Louis nasratý na všetky kurv*čky ktoré p*čovali do El a opustí skupinu , predsa, kto by znášal to že vždy keď si niekoho nájde, nájdu sa nejaké blbky ktoré do tej osoby budu p*čovať? Nikto... tak sa láskavo zamysli na tým čo trepeš *3*
    • asi jen závidíš... já ji taky nesnáším ale tohle je moc ....
  • Oh bože! VeĎ oni spolu chodia! A trtkajú a ľúbia sa! Keby neboli spolu tak si odjebem úd :'( A to by bolelo... Tak prestaň BuBer !
  • -BooBear kapééééééém :'DDD Že Eleonorica :'DDDD boháááá tam :DDDD Sisters Foreva ♥ We jebs bitcheess of Calder :* pičky :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší